اخباراخبار کانادا

متهم شدن 3 جوان به آتش زدن پرچم LGBT در یک دبیرستان

به گزارش ایران جوان و به نقل از msn سه جوان پس از آتش زدن پرچم پراید (Pride flag) در یک دبیرستان نوا اسکوشیا، با اتهامات مختلفی روبرو هستند؛ پلیس در 21 آوریل حدود ساعت 2:45 بعد از ظهر در جریان این اتفاق قرار گرفت. خیلی زود مشخص شد جوانی با کمک دو نفر دیگر پرچم پراید را پایین آورده و آتش زده است و متهم سوم از این حادثه فیلمبرداری کرده است

پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا (RCMP) اعلام کرد اطلاعات جمع آوری شده توسط بازرسان پلیس نشان می دهد که این اتفاق با انگیزه نفرت براساس جنسیت، گرایش جنسی و هویت جنسیتی صورت گرفته است.

پلیس از هر کدام از این سه جوان خواست که به طور جداگانه به همراه والدین خود به پلیس مراجعه کنند.

در ادامه گزارش msn آمده است:

دو نفر از آنها با اتهام شرارت و سومی با اتهام شرارت و معاونت در جرم مواجه هستند. آنها در حال حاضر به صورت مشروط آزاد شده اند و قرار است در 25 می در دادگاه جوانان هالیفاکس حاضر شوند.

این حادثه توسط بسیاری از اعضای جامعه مدرسه به طور گسترده محکوم شد. مدت کوتاهی پس از این اتفاق، تابلویی در مقابل مدرسه با پیام «عشق برنده می ‌شود» نصب شد.

لیندسی بونین سخنگوی مرکز آموزشی منطقه ای هالیفاکس، روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد که افراد درگیر در این حادثه، براساس خط مشی ها و قوانین مدرسه توبیخ و تنبیه شده اند. اما به دلیل نگرانی ها در مورد حفظ حریم خصوصی افراد، بیشتر در این مورد صحبت نکرد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید