اخباراخبار جهان

مادر 48 ساله در درگیری با دختران نوجوانی که قصد حمله به دختر 16 ساله اش را داشتند، دچار آسیب دیدگی شد

مادری پس از ورود باند دختران نوجوان به خانه اش که به دنبال دعوا با دخترش بودند، دچار شکستگی بینی و آسیب دیدگی چشمی شد. میشل آدو، 48 ساله، در 14 می، مورد حمله گروهی از دختران 14 ساله که شبانه به خانه او در بلو اسپرینگزِ میسوری آمده بودند، قرار گرفت. ظاهراً آن ها برای حمله به دختر 16 ساله او در آنجا بودند، اما این مادر قبل از اینکه آن ها فرصتی پیدا کنند وارد عمل شد. آئودو گفت که در طول حمله مکرراً مشت خورده و از شکستگی بینی، دو چشم سیاه و آسیب دیدگی رنج می برد؛ این یورش وحشیانه تنها زمانی پایان یافت که دختر بزرگ 18 ساله او و شوهرش وارد عمل شدند. در زمان رسیدن پلیس، مهاجمان نوجوان و راننده آن ها با یک سدان چهار در سفید رنگ فرار کرده بودند. طبق قانون میسوری، 16 سالگی سن قانونی رانندگی است. 

 

بعداً، یکی از این نوجوان 14 ساله به اسنپ چت رفت تا درباره این حادثه نگران کننده به خودش افتخار کند، او ظاهراً نوشته است: تصور کن  بگذاری مادرت کتک بخورد و به مادرت بگویی تا بیاید و خونش را از پنجره ات پاک کند؛ اسامی دو نوجوان مظنون اعلام نشد زیرا آن ها نوجوانانی هستند که تایید شده 14 سال سن دارند. جنیفر بردی، از اداره پلیس بلو اسپرینگز میسوری گفت که پلیس آن ها را به اتهام حمله متهم کرده است و در دادگاه نوجوانان با اتهاماتی روبرو خواهند شد. بردی گفت: ما منتظر تکمیل تحقیقات هستیم تا اتهامات مطرح شود، دختران دستگیر نشده اند؛ پلیس در رابطه با یکی از آن ها در حال بررسی اتهامات حمله است. مشخص نیست که آیا نوجوان دیگر با اتهام مواجه خواهند شد یا خیر.

آئودو اظهار داشت که دختران خواستار دیدن دختر 16 ساله او شدند، مادر محافظ به این دختران قلدر گفت که هیچ راهی وجود ندارد که دخترش از خانه بیرون بیاید. در ادامه وقتی که آن ها تهدید کردند که برای دیدن دخترش به خانه او وارد می شوند، مادر گفت: نه، شما این کار را نمی کند. چند ثانیه بعد دو نفر از نوجوانان از اتومبیل بیرون پریدند و شروع به کتک زدن مادر کردند؛ در حالی که این حمله نگران کننده در حال وقوع بود، دختر 18 ساله آئودو به سمت یکی از دو دختر رفت و شوهر آئودو با استفاده از عصا با یکی از نوجوانان که قصد داشت دوباره به همسرش مشت بزند، درگیر شد. پس از این مصیبت دلخراش، دو نوجوانان 14 ساله سوار اتومبیل سدان سفید چهار در شدند در حالی که نفر سوم پشت فرمان منتظر آن ها بود.

رابطه دختران و اینکه آیا آن ها در مدرسه یکسانی درس می خوانند یا نه مشخص نیست. یکی از دخترها اهل حومه گرین ویل واقع در مرز بلو اسپرینگز است. و نوجوان دیگر اهل بلو اسپرینگز است. بلو اسپرینگز، حومه شهرستان جکسون محسوب شده و تقریباً در 19 مایلی شرق مرکز شهر کانزاس سیتی واقع شده است.

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید