اخباراخبار جهان

مادر 23 ساله ای تنها یک شب پس از به دنیا آوردن فرزندش، به دلیل مصرف کوکائین جان خود را از دست داد

ربکا تولان 23 ساله، در ژوئیه 2019 در خانه ای در بلشیل لانارکشایر درگذشت. 

بری مک ‌آولی 40 ساله و مارتین استوارت 34 ساله، اخیرا به اتهام قتل عمد او در دادگاه محاکمه شدند. 

گفته می شود این دو نفر در اقدامی غیر قانونی و غیر مسئولانه، یک ماده مخدر بالقوه کشنده را در 14 و 15 جولای 2019 به ربکا داده اند و به این ترتیب باعث مرگ او شده اند.

در کیفرخواست آمده است که ربکا پس از بلع ماده مخدر درگذشت. 

مک آولی و استوارت این اتهامات را در دادگاه عالی گلاسکو رد کردند. 

خواهر شوهر 31 ساله ربکا به نام پاملا تولان، اولین شاهد این دادگاه بود. او گفت که در چهاردم جولای به همراه ربکا از خانه بیرون رفته اند و در مسیر به یک آبجوفروشی رسیده اند. 

پاملا گفت: «به محض اینکه سر میز نشستیم 2 لیوان نوشیدنی بر روی میز ما ظاهر شد که توسط دو مردی که در آن نزدیکی نشسته بودند سفارش داده شده بود. ربکا در ابتدا فکر کرد آنها را می شناسد؛ به همین دلیل ما هم پیش آنها نشستیم».

پاملا در پاسخ به سوالات دادستان در ادامه گفت: «ربکا یکی از آنها را با نام بکی می شناخت و از آنها پرسید که آیا «چیز» دارند؟ بلافاصله متوجه شدم منظور ربکا کوکائین است. بکی کوکائین را من داد، بعدا من به دستشویی رفتم و بعد از برگشتن متوجه شدم که ربکا هم بعد از من به دستشویی رفته و کوکائین را در آنجا مصرف کرده است. سپس همه ما با هم به خانه ای در بلشیل رفتیم.

بعد از مدتی از بکی خواستم برای ما یک تاکسی بگیرد که ناگهان ربکا حالش بد شد و شروع به لرزیدن کرد. هر کاری کردیم فایده نداشت و او خیلی سریع فوت کرد ؛ بنابر اظهارات پاملا، ربکا در دوران بارداری، مصرف مشروب و مواد مخدر را ترک کرده بود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید