مقالاتمقالات اجتماعی

مادر جوان بیست و شش ساله در رویای داشتن صد فرزند

کریستینا اوزتورک 26 ساله از سال 2021 تاکنون 21 نوزاد از طریق رحم اجاره‌ای و یک نوزاد را به طور طبیعی به دنیا آورده است. او و همسر 58 ساله اش که گالیپ نام دارد، می خواهند حداقل 80 فرزند دیگر را به خانواده بزرگ خود اضافه کنند. 

کریستینا با وجود اینکه 22 فرزند دارد، هنوز هم نسبت به آینده خوشبین است و آرزو دارد به همراه شوهر ثروتمندش صاحب ده ها فرزند دیگر شوند.

کریستینا و گالیپ به همراه خانواده بزرگ خود در شهر ساحلی باتومی در گرجستان زندگی می کنند. چند سال پیش آنها در رسانه های اجتماعی اعلام کردند که می خواهند 105 فرزند داشته باشند و اکنون می خواهند به این رویای خود جامه عمل بپوشانند. فعلا فرزندان آنها عبارتند از: ویکتوریا، مصطفی، مریم، ایرنه، آلیس، حسن، جودی، هارپر، حسین، ترزا، آنا، ایزابلا، اسماعیل، مهمت، احمد، علی، کریستینا، آلیونا، سارا، لوکمان، آلپارسلان و اولیویا.

او قبلا گفته بود: «نمی‌دانم در نهایت صاحب چند فرزند می شویم، اما مطمئنا قصد نداریم روی عدد 10 متوقف شویم. فعلا نمی توانیم در مورد تعداد نهایی فرزندان مان صحبت کنیم هر چیزی زمان خودش را دارد».

.

کریستینا در جدیدترین پست اینستاگرام خود نوشت: «من و شوهرم تمام تلاش خود را می کنیم تا فرزندان مان را سالم، شاد و صادق تربیت کنیم و قلب آنها را پر از نور و مهربانی کنیم! آنها شادی ما هستند! هر کدام از آنها به شکلی به زندگی ما گرما و عشق می بخشند!».

اما گویا این زوج فعلا نمی توانند به رویای خود دست پیدا کنند، چون بر اساس گزارش ها گالیپ در اوایل سال جاری به هشت سال زندان محکوم شده است. این مادر جوان که اصالتا اهل مسکو است، زمانی که تصمیم گرفت برای تعطیلات به بهشت نیمه گرمسیری لاس و گاس دریای سیاه برود، یک مادر مجرد بود. کریستینا یک بار اعتراف کرد که در همان نگاه اول عاشق گالیپ شده است. او درباره گالیپ گفت: «او جمع تمام خوبی ها بود. او شاهزاده افسانه ای من بود».

گالیپ نیز به نوبه خود تایید کرد که در همان نگاه اول عاشق کریستینا شده است و گفت: «او همیشه لبخند بر لب داشت و در عین حال بسیار خجالتی و مرموز بود. او همسری بود که همیشه برای خودم می خواستم. او الماس تراش نخورده ای بود که یک قلب پاک و مهربان داشت».

وقتی که این زوج با هم ملاقات کردند، با هم توافق کردند که تا حد امکان بچه های بیشتری داشته باشند. اما کریستینا خیلی زود به این نتیجه رسید که توانایی باروری او برای برآورده کردن خواسته‌ هایشان کافی نیست، به همین دلیل تصمیم گرفتند از مادر جایگزین استفاده کنند که برای تولد هر کودک حدود 8 هزار یورو هزینه دارد. یک کلینیک، مدیریت و رسیدگی به مادران جایگزین را بر عهده دارد. کریستینا و گالیپ نیز شاخص های سلامتی این مادران را زیر نظر دارند و برنامه غذایی آنها را در دوران بارداری تنظیم می کنند. این زوج فقط زنان جوانی را انتخاب می کنند که حداقل یک بار بارداری داشته اند و معتاد نیستند. در گرجستان از سال 1997 مجوز استفاده از رحم اجاره ای صادر شده است. کریستینا در حالی که هنوز از رحم اجاره ای استفاده می کند، احتمال داشتن فرزندان بیشتر را رد نکرد، اما گفت که در حال حاضر عملی نیست، چون IVF فشار زیادی بر بدن او وارد می کند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید