اخباراخبار جهان

مادر انگلیسی اجازه داد دوست پسر شیطان صفت دختر 2 ساله اش را بطرز وحشیانه بکشد! 

بریتانیا-  دادگاهی در سوانسی، کایل بیوان، معتاد به مواد مخدر با خلق و خوی شیطانی را در قتل دختر دو ساله شریک زندگی اش، گناهکار دانست. بیوان بطرز وحشیانه لولا جیمز بی دفاع را در خانه اش در هاورفوردوست مورد ضرب و شتم قرار داد و باعث آسیب دیدگی شدیدی که معمولا نزد قربانیان تصادفات رانندگی دیده می شود، گردید. لولای بی گناه، اوایل بامداد 17 جولای 2020، چهار روز پس از بستری شدن با ضربه مغزی، در بیمارستان درگذشت.  ناپدری لولا، قتل کودک خردسال را انکار و ادعا کرد لولا از پله ها سقوط کرده بود. اما هیئت منصفه این مرد 31 ساله را به جرم قتل گناهکار دانست.

سیناد جیمز (مادر لولا) نیز مقصر شناخته شد. هرچند دادگاه پذیرفت که او در زمان حمله وحشیانه ای که باعث مرگ دخترش شد، خواب بود و در آن شرکت نداشت. 

در طول محاکمه چهار هفته ای، دادستان کارولین ریسکیسی گفت که بیوان پس از حمله وحشیانه به جای تماس با آمبولانس وقت خود را صرف پاک کردن آثار جرم کرد. دادستان ستدلال کرد که جیمز که قربانی خشونت خانگی بود، نتوانست از دخترش در برابر بیوان محافظت کند و رابطه با بیوان را به امنیت فرزندش ترجیح داد. 

پزشکان آثار 101 جراحت را روی بدن کودک پیدا کردند که شامل کبودی تمام بدن نیز بود. او همچنین از ناحیه شبکیه هر دو چشم آسیب دیده و دچار مصدومیت مغزی شده بود. 

در جریان محاکمه، جزئیات گفتگوی پلیس با بیوان قرائت شد. او در باره لولا گفت: او احمق است. ما او را برای ADHD و آتیسم آزمایش می کنیم. همیشه زمین می خورد و به صورت اش مشت می زند. 

بیوان که از مواد مخدری مانند زاناکس، حشیش و آمفتامین استفاده می کند، بعد از ضرب و شتم لولا به جای تماس با اورژانس یک فیلم ویدیویی از او گرفت و در رسانه های اجتماعی پست کرد. پرسید: دختر دو ساله ام زمین خورده و بیهوش است. مشکل چیست؟ 

دادستان می گوید بیوان با این کار سعی کرد جرم خود را بپوشاند. 

دنیل توماس، پدر بیولوژیکی لولا، در بیانیه ای اعلام کرد: درد و اندوه وقتی چشمانم را می بندم و چهره کوچک و بی نقص تو را مجسم می کنم، غیرقابل تحمل است. حتی گفتن نام ات قلبم را می شکند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید