اخباراخبار کانادا

مادر انتاریویی وجود کپک در خانه را عامل مشکلات تنفسی فرزندانش می داند

لندن/انتاریو- کایلا فریزر جیکوبز 31  ساله و پنج فرزندش که عضو قبیله Thames می باشند، دو ماه گذشته را در هتل سپری کرده اند تا شهرداری و اداره بهداشت میدلسکس-لندن، مشکل کپک در تاون هاوس اجاره ای را بررسی و حل کنند. اما مسوولین می گویند بازرسی ها نشان داده از کپک خبری نیست. 

حدود سه سال پیش، جیکوبز متوجه شد که نشت آب به زیرزمین آسیب زیادی وارد کرده است. او که کمتر از 200 دلار در ماه برای واحد سه خوابه می پردازد، گفت وقتی از وجود کپک شکایت کرد، مدیران ساختمان به تعمیرات سطحی اکتفا کردند.

او همچنان اصرار دارد که در خانه کپک وجود دارد و فرزندانش را بیمار کرده است. کوچکترین فرزندان او مشکلات تنفسی دارند. نونی 2 ساله، مبتلا به آسم شدید است و به همراه خواهر 10 ماهه اش سوفیا، تحت نظر متخصصان مرکز علوم بهداشت لندن (LHSC) است.

جیکوبز از طریق قانون فدرال که دسترسی کودکان بومی به مسکن و خدمات اجتماعی را تضمین می کند، هزینه اقامت سه ماه در هتل تا انجام شدن بررسی ها و تعمیرات را دریافت کرد. اما این بودجه 8 سپتامبر تمام می شود. 

اگرچه بازرسان شهرداری و نماینده ای از سوی مدیریت مجتمع، از تاون هاوس بازدید کرده و به وجود چندین مشکل اشاره کردند، اما کپک یکی از آنها نبود. شرکت به تعمیر نرده راه پله، تعویض پنکه سقفی حمام و پرده ها بسنده کرده ولی کف جدید حمام هنوز نصب نشده است. از نظر مسوولین پرونده جیکوبز بسته و خانه به درستی مرمت شده است. 

لازم به ذکر است که طی دو ماهی که سوفیا در هتل اقامت داشته، وضعیت تنفسی او به مراتب بهتر شده است و این را مربیان مهد نیز متوجه شده اند. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید