اخباراخبار جهان

ماجرای گم شدن هدیه 100 پوندی یک مادر مستمند

مادر زحمت کش ماجرای ما روز پنجشنبه 22 دسامبر در حین خرید در شمال لندن هدیه 100 پوندی اش را گم کرد. سامانتا نیمن 37 ساله پس از این اتفاق مستاصل و نگران شد.

او بعدازظهر همان روز در فیس بوک پستی را منتشر کرد و اتفاقی را که برایش رخ داده بود توضیح داد. او گفت: «من مقداری پول نقد گم کرده ام ، اگر کسی آن را پیدا کرد، ممنون می شوم آن را به من برگرداند. شاید این اتفاق بسیار بعید باشد، اما من تلاشم را می کنم و امیدوارم گمشده ام به من برگردد».

ترول ها بلافاصله پست او را بازنشر کردند و به گونه ای او را به باد تمسخر گرفتند. یکی گفت: «احتمال دارد که بابانوئل از دودکش پایین بیاید و هدیه شما را پس بدهد». اما خوشبختانه این ترول ها به نفع او تمام شد، زیرا فردی با او تماس گرفت و از او پرسید چه مقدار پول گم کرده است.

اندرو فارل در پاسخ او پستی منتشر کرد و گفت: «شاید امروز روز شانس شما باشد. امروز بعدازظهر کمی پول نقد پیدا کردم، شاید مال شما باشد. خوشحال می شوم که در زمان کریسمس کمک کوچکی کرده باشم». سامانتا و اندرو سپس پیام‌ هایی را رد و بدل کردند تا مشخص شود که آیا پول از دست رفته واقعاً مال او است یا خیر؛

سپس سامنتا با خوشحالی پست کرد: «اندرو فارل پول نقد من را پیدا کرد! پولی که او پیدا کرده است از نظر تعداد اسکناس ها، کاملا با مال من یکی است و در مجموع 100 پوند است! واقعا نمی توانم اتفاقی را که برای من افتاده است باور کنم».

این اتفاق در حالی برای سامانتا رخ داد که او شغل خود را در خارج از کشور از دست داده و به همراه دخترش پیش مادرش برگشته و فعلا از کمک های خیریه استفاده می کند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید