اخباراخبار جهان

ماجرای متاثرکننده زن خیری که دو سال پیش به طرز دلخراشی کشته شد

ماجرا به 22 اوت 2020 برمی گردد، یعنی زمانی که نویل برای انجام یک کار خیر از خانه خارج شد و دیگر هرگز برنگشت.

در آن روز ناتالی همسر نویل تنها چند دقیقه بعد از خداحافظی با همسرش، از طریق تماس تلفنی پلیس مطلع شد که همسرش فوت کرده است.

او در حالی که اشک هایش را در جلسه دادگاه پاک می کرد، گفت: «این اتفاق قلب من را شکست و زندگی من را برای همیشه تغییر داد. هرگز فکر نمی کردم باید به مردم اطلاع دهم که همسرم در سن 34 سالگی فوت کرده است».

نویل 34 ساله که مادر یک پسر است، قرار بود در آن روز نزدیک به 100 کیلومتر برای جمع آوری کمک مالی برای بنیاد SickKids، دوچرخه سواری کند. او که به شدت به دوچرخه سواری علاقه داشت، همیشه از وسایل ایمنی استفاده می کرد و متعهد شده بود که برای کمک به این کمپین در طول ماه اوت 500 کیلومتر رکاب بزند.

اما تنها 20 کیلومتر دورتر از خانه، هنگامی که در لاین پترولیا در حال دوچرخه سواری بود، با یک اتوموبیل تصادف کرد، به بیمارستان منتقل شد و در عرض یک ساعت جان باخت.

خیلی زود یادبودی در محل حادثه برای گرامیداشت او برپا شد و چند روز بعد گروهی از دوچرخه سواران در سراسر استان، مسیری را که قرار بود او طی کند به پایان رساندند.

ملیسا میلر راننده ای که با او تصادف کرده بود، سه ماه بعد به رانندگی خطرناک و منجر به مرگ، متهم شد. میلر در ماه ژوئن به گناه خود در زمینه بی احتیاطی در رانندگی اعتراف کرد؛ اما پس از اینکه این پرستار 38 ساله اعتراف کرد که اندکی قبل از تصادف در حالی که از محل کار خود به خانه می رفته پیامک ارسال کرده است، صدور حکم این پرونده برای دریافت این گزارش به تعویق افتاد.

دادگاه می تواند ملیسا میلر را به پرداخت جریمه از 2000 تا 50000 دلار محکوم کند، انتظار می رود علاوه بر این، دو سال زندان و 5 سال تعلیق گواهینامه رانندگی در انتظار او باشد.

این در حالی است که هنوز رای دادگاه درباره این پرونده اعلام نشده و به احتمال زیاد در سال جدید صادر خواهد شد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید