اخباراخبار جهان

لیسا ماری پریسلی قبل از مرگش ماهانه 92 هزار دلار خرج داشته است

تنها فرزند الویس پریسلی که روز پنجشنبه در سن 54 سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت، یک میلیون دلار نیز بدهکار است.

اسناد حقوقی لیسا ماری که پس از درگذشت او رسانه ای شده اند، نشان می دهند که او قبل از مرگش ماهانه بیش از 92 هزار دلار هزینه داشته است.

درضمن این اسناد نشان می دهند که 95266 دلار دارایی نقدی، 714775 دلار سهام و اوراق قرضه و یک میلیون دلار بدهی به IRS از لیسا ماری به جا مانده است.

گزارش شده که کل دارایی های به جا مانده از لیسا ماری بدون کسر بدهی 4 میلیون دلار ارزش دارد.

لیسا ماری که مادر چهار فرزند بود، ماهیانه بیش از 100 هزار دلار از املاک و مستغلاتی که پدرش برای او به جا گذاشته، درآمد داشته است.

این ارقام برای اولین بار در طول نبرد طولانی او برای طلاق از همسر سابقش مایکل لاکوود فاش شد. در این پرونده لیسا ماری قصد داشت ماهانه برای نگهداری از دوقلوهای 14 ساله اش هارپر ویوین و فینلی 40 هزار دلار از همسر سابقش دریافت کند.

الویس پریسلی در سال 1977 در سن 42 سالگی از دنیا رفت. لیسا ماری در سال 1993 در سن 25 سالگی کنترل دارایی های پدرش را به دست گرفت.

ارزش دارایی های الویس پریسلی در هنگام مرگ تنها حدود 5 میلیون دلار بود، اما لیسا ماری توانست با تبدیل گریسلند به یک جاذبه توریستی و راه‌اندازی بنیاد الویس پریسلی، میلیون ها دلار ثروت به دست آورد.

لیسا ماری در سال 2005 حدود 85 درصد از سهام خود را در این بنیاد فروخت و دیگر هیچ کنترلی بر نام و حقوق تصویر پدرش نداشت. گفته می شود او قسمت اعظم ثروتی را که از این طریق به دست آورد،

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید