اخباراخبار کانادا

لغو پروازهای خطوط هواپیمایی ساوت وست همچنان ادامه دارد

آمریکا- مسافرانی که امیدوارند پس از چند روز معطلی با Southwest پرواز کنند، با موج جدید کنسلی پروازها روبرو شده اند. مسافران ناامید و خسته برای رسیدن به مقصد به خطوط هواپیمایی دیگر، اتومبیل کرایه ای و قطار روی آوردند. طبق آمار منتشر شده از سوی FlightAware، بیش از 91 درصد از تمام پروازهای لغو شده در اوایل چهارشنبه 28 دسامبر متعلق به Southwest  بودند. شرکتی که نتوانسته از پیامدهای طوفان وحشتناک زمستانی آخر هفته گذشته، خلاص شود. 

سیستم های عملیاتی Southwest  چنان تحت تاثیر قرار گرفته اند که دولت فدرال اکنون در حال بررسی واقعه جهت احراز اطمینان از عمل شرکت به تعهدات قانونی خود در قبال مسافران سرگردان، می باشد. شرکت هواپیمایی نزدیک به 10 هزار پرواز را لغو کرده و به مسافران پروازهای پنجشنبه و جمعه 29 و 30 دسامبر درباره تاخیر یا کنسلی احتمالی هشدار داده است. 

همانطور که گفته شد، وضعیت پروازهای این شرکت هواپیمایی توجه ناخواسته واشنگتن را به سوی خود جلب کرده است. تا جایی که دو سناتور دموکرات آمریکا از شرکت خواسته اند غرامت قابل توجه را برای مسافران در نظر بگیرند. آنها می گویند Southwest بودجه کافی در اختیار دارد زیرا قرار است ماه آینده 428 میلیون دلار سود سهام بپردازد! 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید