اخباراخبار جهان

قهوه استارباکس حاوی روغن زیتون، مشتریان را به دستشویی می فرستد! 

آمریکا- استارباکس نیز مانند بسیاری از رستوران های زنجیره ای عمده، هر از چندگاه منوی خود را تغییر می دهد و نوشیدنی های حاوی مواد اولیه غیرمعمول را عرضه می کند. استارباکس اینبار روی قهوه حاوی روغن زیتون متمرکز شده و امیدوار است مشتریان با توجه به مزایای سلامتی روغن زیتون از آن استقبال کنند. 

هاوارد شولتز، مدیر عامل سابق شرکت معتقد است این تغییر صنعت قهوه را متحول کرده و سود زیادی عاید استارباکس خواهد کرد. 

اما آنچه در نظر گرفته نشده، نظر مشتری است: برخی از مشتریان، بخصوص آنهایی که معده حساسی دارند، می گویند این نوشیدنی آنها را دچار اسهال کرده است! 

Oleato  اولین بار فوریه سال جاری در ایتالیا عرضه شد. هر نوشیدنی – از لاته گرفته تا اسپرسو و غیره – با یک قاشق روغن زیتون درست می شود که 120 کالری به نوشیدنی اضافه می کند. فروشگاه های منتخب استارباکس در سیاتل، لس آنجلس و نیو یورک آن را عرضه می کنند. 

روغن زیتون یکی از مواد اصلی در فرهنگ مدیترانه ای است.  اما ترکیب آن با قهوه عجیب است، زیرا کافئین محرک است، در حالی که روغن زیتون آرامش ‌بخش است.

روغن زیتون همچنین ملین بوده و برای درمان یبوست استفاده می ‌شود، بنابراین عجیب نیست که باعث تحریک روده بزرگ بشود. برخی از مشتریان می گویند سرعت اثرگذاری روغن زیتون پس از نوشیدن فنجان قهوه آنها را غافلگیر و دچار مشکل کرده است.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید