اخباراخبار کانادا

فروشگاه های Loblaws تورنتو برای جلوگیری از سرقت، گیت امنیتی نصب می کند! 

تورنتو- تورنتویی ها حالا یک دلیل دیگر برای نفرت از Loblaws دارند. غول خرده فروشی کانادایی به دلیل گرانفروشی و حرص و طمع سیرناشدنی، وجهه بدی نزد کانادایی ها دارد. 

مدیران این شرکت معظم که هر سه ماه یکبار کسب سودهای هنگفت را گزارش می کنند، برای جلوگیری از سرقت مواد غذایی گرانقیمت تدابیر امنیتی ویژه ای را اعمال کرده اند. یکی از این تدابیر، نصب گیت های اتوماتیک در برخی از شلوغ ترین شعب فروشگاه، از جمله شعبه واقع در شماره 60 خیابان کارلتون و کوئین می باشد. 

چند شعبه منتخب Loblaws و دیگر سوپرمارکت‌ ها نیز رسیدهای مشتریان را هنگام خروج چک می کنند و یا به روش های دیگر، از جمله گماردن نگهبان، امنیت را افزایش داده اند. 

با توجه به سودهای بی سابقه این خرده فروشی، قابل درک است که مشتریان از تدابیر امنیتی اضافی خشمگین و ناراضی باشند. واقعا هم درک  ثروت بیش از 8 میلیارد دلاری خانواده گیلن وستون جونیور (صاحب Loblaws) در حالی که بسیاری از مردم قادر به تامین حداقل غذای مورد نیاز خانواده نیستند، سخت است.

علیرغم سر و صداهایی که پیرامون گیت های جدید ایجاد شده، برخی از شهروندان، چندان از این اقدام شوکه نشده اند و آن را پاسخی طبیعی و منصفانه به افزایش دزدی از خرده فروشی ها می دانند. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید