علم و دانش

غذا و آب نخوردن زنی به مدت 16 سال!!

سبک غذایی متعادل و دارای تنوع بسیار مهم است تا انرژی کافی به دست آید. اما زنی ادعا کرده است 16 سال است هیچ غذا و آبی مصرف نکرده است. مولورک آمباو می‌گوید آخرین باری که غذا خورده 10 ساله بود و آن هم سوپ نخود بوده است. اکنون 26 ساله است و ادعا می‌کند از آن زمان تاکنون نه غذا و نه آب خورده و هیچ اشتهایی هم به غذا نداشته است. این زن در جیما اتیوپی زندگی می‌کند و مادر یک فرزند است. با وجود این که دوست دارد برای خانواده‌اش غذا درست کند اما ادعا می‌کند که خودش هیچ وقت گرسنه نمی‌شود. او تاکنون چندین بار توسط پزشکان متعددی در هند، قطر و دبی مورد بررسی قرار گرفته است، اما هیچ کس نمی‌تواند توضیح دهد که این پدیده عجیب چگونه اتفاق می‌افتد. درو بینسکی، دارنده رکورد جهانی گینس و یوتیوبر بریتانیایی، تصمیم گرفت مولورک را ملاقات کند تا ببیند او پس از 16 سال غذا نخوردن چگونه زنده مانده است. مولورک گفت: قبلا با خانواده‌ام زندگی می‌کردم و آنها مرا  به مدرسه می‌فرستادند. من می‌گفتم صبحانه خورده‌ام اما دروغ می گفتم.  من اشتهای خوردن آب یا غذا را از دست داده بودم. 

از آنجایی که مولورک 16 سال است غذایی نخورده به صورت طبیعی نیاز به استفاده از توالت هم نداشته است. او به درو گفت: تنها دلیلی که به توالت می‌روم این است که بدنم را بشویم. 16 سال است از توالت استفاده نکرده‌ام. 

هنگامی که مولورک باردار شد، محلول گلوکز به او تزریق می‌شد تا انرژی طبیعی بدنش را تامین کند. او قادر به شیردهی نبود و در این رابطه می گوید: وقتی بچه‌ام به دنیا آمد همیشه از شیر خشک  برای تغذیه او استفاده می‌کردم. 

هنگامی که مولورک توضیح داد که چندین بار مورد آزمایش‌های پزشکی قرار گرفته و هیچ مشکلی در او یافت نشده، درو و تیمش تحقیقات بیشتری انجام دادند و داستان او را تایید کردند. پس از 3 سال آزمایش‌های متعدد توسط پزشکان آدیس آبابا پایتخت اتیوپی مشخص شد او کاملا سالم است. در آزمایش‌های آن‌ها هیچ نشانه ای از غذا، آب یا مواد غذایی در دستگاه گوارش او وجود نداشت که نشان می‌داد نیازی به «ادرار یا مدفوع کردن» هم ندارد. آزمایش‌هایی هم در قطر و دبی برای بررسی سلامت روانی او انجام شد که هیچ یافته‌ای گزارش نشد. با وجود اینکه متخصصان عرصه پزشکی توضیحی برای این وضعیت غیرعادی ندارند، مولورک معتقد است که این وضعیت “کار خداوند” است. او گفته است که فکر نمی‌کند دیگر هیچ وقت غذا بخورد. مولورک قادر به توضیح وضعیت خارق‌العاده خود نیست اما به شدت به باور خود مبنی بر دخالت الهی در این وضعیت معتقد است.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید