اخباراخبار کانادا

عواقب سنگین همراه نداشتن گواهینامه حین رانندگی در انتاریو

به نقل از narcity•com :  پلیس تورنتو با انتشار کلیپی به رانندگان هشدار داد که در هنگام رانندگی حتما گواهینامه خود را به همراه داشته باشند، در غیر این صورت ممکن است مجبور به پرداخت جریمه های سنگین شوند. 

رندال آرسنال کمیسر حقوق بشر انتاریو، اخیرا یک کلیپ اینستاگرامی را منتشر کرد و به رانندگان یادآوری کرد که چرا باید از جریمه های کاملا قابل پیشگیری اجتناب کنند.

 

در کلیپی که این افسر عالی رتبه منتشر کرده است، عواقب فراموش کردن گواهینامه و سایر اسناد مرتبط در هنگام رانندگی عبارتند از:   

– 110 دلار جریمه به همراه نداشتن گواهینامه رانندگی.
– 65 دلار جریمه به همراه نداشتن کارت بیمه.
– 110 دلار جریمه نداشتن مجوز و کارت شناسایی اتوموبیل.

در توضیحات این پست آمده است: «هم ‌اکنون تمام این موارد را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هم چیز را همراه خود دارید».

در واقع این پست به رانندگان هشدار می دهد که اگر مراقب نباشند خیلی زود با انبوهی از جریمه ها مواجه می شوند که به گفته رندال آرسنال، شامل هیچ گونه بخشودگی و تخفیفی نمی شوند. 

از این رو کاملا مشخص است که نداشتن گواهینامه رانندگی انتاریو به احتمال زیاد بر برنامه های سفر شما تاثیر منفی می گذارد. اما بغرنج تر از آن، نداشتن بیمه نامه است که علاوه بر جریمه، در صورت وقوع تصادف مشکلات عدیده مالی را برای شما ایجاد می کند.

پس عاقلانه است که سعی کنید خود را از این عواقب ناخوشایند و طاقت فرسا مصون نگهدارید.

شاید هیچ چیز در این فهرست سه گانه به اندازه نداشتن مجوز و کارت شناسایی اتوموبیل بد نباشد، زیرا اگر بدون این مدارک رانندگی کنید، به احتمال زیاد وسیله نقلیه شما توقیف می شود.

پس فراموش نکنید که در هنگام رانندگی گواهینامه رانندگی، بیمه نامه، مجوز و کارت شناسایی اتوموبیل خود را در مکانی امن نگهدارید تا به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید.

البته اگر با نگهداری اسناد فیزیکی مشکل دارید، می توانید به جای آنها، نسخه های دیجیتالی این اسناد را در تلفن همراه خود نگهدارید و در صورت لزوم به آنها استناد کنید.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید