مقالاتمقالات اجتماعی

عدم ازدواج به دلیل چاقی!!!

در ماه ژوئیه این زن 28 ساله با دوست پسر 28 ساله خود در وب سایتی آشنا شد که در اصل برای افراد علاقه مند به ازدواج طراحی شده است.

شاید این شیوه آشنایی عجیب به نظر برسد، اما این زن می گوید که این شیوه آشنایی در هند چندان غیرمعمول نیست.

از زمانی که این دو با هم آشنا شدند، هر دو تصمیم گرفتند وزن خود را کم کنند. گویا وزن این زن 190 پوند و قدش 5.2 اینچ است و وزن دوستش 209 پوند و قدش 5.10 اینچ است. 

دوست پسر او راحت ‌تر از او وزن کم می ‌کند، زیرا متابولیسم سریع ‌تری دارد. در ضمن این زن بیماری هایی دارد که مانع از این می شوند که او به راحتی بتواند وزن کم کند.

به عنوان مثال با وجود اینکه او یک نوع سبک زندگی فعال دارد و به شیوه ای سالم غذا می خورد، در عرض شش ماه تنها 10 پوند وزن از دست داده است.

این زن در این مدت تصمیم گرفته با دوست پسرش روراست باشد و تنها یک ماه بعد از آشنایی به او گفت که به بیماری تیروئید هاشیموتو و سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) مبتلا است. 

به تدریج که رابطه آنها ادامه پیدا کرد، دوست پسرش گفت که او همان فردی است که او سال ها به دنبالش است، فقط کاش می توانست با سرعت بیشتری وزن کم کند.

این موضوع واقعا او را آزار می ‌داد، زیرا فکر می‌کرد دوست پسرش معتقد است که او می تواند به سرعت وزن بیشتری از دست بدهد، در حالی که او می ‌دانست که ممکن است چنین اتفاقی نیفتد.

این زن در ادامه تعریف ماجرای خود گفت: «من در تمام طول زندگی ‌ام با مسایل مربوط به تصویر بدنم سر و کار داشته ام، به همین دلیل دوباره در مورد بیماری هایم با او صحبت کردم، زیرا نمی خواستم به او امید واهی بدهم.

او به من اطمینان داد که تا زمانی که سالم باشم به وزن من اهمیت چندانی نمی دهد. ما یک بار دیگر نیز همین صحبت ها را تکرار کردیم. هفته گذشته او به من گفت که نمی ‌خواهد وارد ازدواجی شود که در آن او یا همسرش سبک زندگی ناسالمی داشته باشند و از اینکه من نمی توانم به سرعت وزن کم کنم اصلا راضی نیست.

من دوباره بیماری هایم را به او یادآوری کردم و او به من گفت که در مورد آن فکر خواهد کرد و به من خواهد گفت که چه احساسی دارد. در ضمن او از من پرسید که چه کاری انجام خواهم داد تا مطمئن شود که سریع تر به وزن مناسب می رسم؛ این در حالی است که من همین الان هم به شدت تلاش می کنم. این حرف ها باعث خرد شدن شخصیت من شد و به همین دلیل با هم دعوای سختی کردیم».

این دعوا باعث شد که این زن به جدایی از دوست پسرش فکر کند، اما وقتی بحث شان به پایان رسید، دوست پسرش سعی کرد از او دلجویی کند.

سپس این مرد به او گفت که می‌ تواند او را همان ‌طور که هست بپذیرد و دوست دارد با او رابطه برقرار کند.

اما این زن در پاسخ او گفت که این صحبت ها باعث شده که در مورد رابطه شان به شک بیفتد. به همین دلیل تصمیم دارد بیشتر در این مورد فکر کند و همه چیز را در نظر بگیرد. دوست پسرش نیز در پاسخ گفت که او نیز ترجیح می دهد کمی در این مورد فکر کند.

این زن در ادامه گفت: «من همه جنبه های شخصیت او اعم از خوب یا بد را دوست دارم، به همین دلیل انتظار چنین صحبت هایی را از طرف او نداشتم.

از آن زمان به بعد از این ناراحتم که او موضوعی را مطرح کرده که من فکر می کردم ماه ها پیش بین ما حل و فصل شده است. اکنون که کمی آرام تر شده ام، مطمئن نیستم که آیا حق داشتم درخواست جدایی بدهم یا نه؟».

نظر شما چیست؟ عاقبت این رابطه چه خواهد شد؟

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید