اخباراخبار جهان

عاقبت سرسخت ترین صاحب خانه هایی که نگذاشتند خانه هایشان توسط شرکت های ساختمانی تخریب شود!

جهت شنیدن این مطلب روی دکمه Play کلیک کنید

 

در سال1893  مَری کوک در مَنهَتَن تصمیم گرفت به جای فروش خانه اش به یک توسعه دهنده املاک ،آن را نگه دارد . او جنگید و اکنون این خانه در میان سایر آپارتمان های غول پیکر اطرافش باقی مانده و به یک گالری هنری تبدیل شده است.

آستین اسپرینگز و همسرش زمانی که متوجه شدند یک مرکز همایش در نزدیکی خانه شان در واشنگتن دی سی در حال ساخت است تصور کردند که جک پات را برده اند.

شرکتهای سازنده سراغ این زوج آمدند و۱.۵ میلیون دلار پیشنهاد دادند. این زوج اما طمع کردند و ۱۰ میلیون دلار خواستند که رد شد . سال ها بعد آستین مجبور شد ملکش را خیلی کمتر از ۱.۵ میلیون دلار بفروشد.

صاحب خانه های سرسخت بعدی زمانی که در شهر Guangzhou  چین در سال ۲۰۰۸ قرار بود یک بزرگراه از مسیر خانه هایشان بگذرد دریافت غرامت دولت را قبول نکردند وتصمیم گرفتند خانه هایشان را نگه دارند. دولت هم طرح را تغییر داد و بزرگراه را در اطراف این خانه ها احداث کرد. اکنون این خانواده ها مجبورند با صدای اتوبان و آلودگی سر کنند!

 

نفر بعدی این لیست با دونالد ترامپ در افتاد!در سال ۲۰۰۷ ترامپ تصمیم گرفت زمین گلفی را در اسکاتلند بسازد و برای این منظور نیاز داشت تا ملک Michael Forbes که قسمتی از نقشه اش در آن بود را خریداری کند. اما این کشاورز از این اقدام خودداری و در مقابل ترامپ ایستاد ،این کش مکش تبدیل به یک جنگ تمام عیار بین ترامپ و فوربس شد. بعده ها حتی مستندی ازین درگیری ساخته شد. ناگفته نماید که برنده نهایی فوربس بود

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید