اخباراخبار کانادا

طولانی ترین تاخیرها در خطوط هوایی و فرودگاه های کانادا 

کانادا- به گزارش FlightAware، با وجود تشکیل کارگروه توسط دولت ترودو برای حل بحران در فرودگاه های کانادا، مسافران کانادایی بدترین تاخیرها را در جهان تجربه می کنند. 

طی شنبه و یکشنبه گذشته، Air Canada تعداد 717 پرواز خود را با تاخیر انجام داد که 14 درصد بیشتر از سایر شرکت های هواپیمایی بود. Jazz Aviation و Air Canada Rouge (هر دو زیرمجموعه Air Canada)، 53 درصد از پروازهای خود را با تاخیر انجام داده و رتبه دوم را از آن خود کردند. WestJet و Swoop نیز 55 درصد از پروازهای خود را با تاخیر انجام داده و در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفتند. 

فرودگاه بین ‌المللی پیرسون تورنتو در روز یکشنبه به دلیل تاخیر 53 درصد از پروازها، بعد از فرودگاه گوانگژوی چین، در مکان دوم جهانی قرار گرفت. فرودگاه بین المللی پیر الیوت ترودو مونترال روز یکشنبه به دلیل تاخیر در 43 درصد از پروازهای خروجی، جایگاه ششم را اشغال کرد. 

منتقدین می گویند اصرار ترودو به حفظ محدودیت های مسافرتی ناشی از پاندمی، علت اصلی تاخیر در فرودگاه های کانادا می باشد. دولت ترودو کلیه محدودیت های مرزی برای ورود به کانادا را تا 30 سپتامبر ابقاء کرده است. مسافران ورودی به کانادا همچنان باید گواهی واکسیناسیون ارائه نمایند. مسافران واکسینه نشده یا افراد مقیم دائم برای ورود باید آزمایش منفی کووید-19 را ارائه نمایند. دولت همچنان مسافران را ملزم به استفاده از اپلیکیشن ArriveCan می ‌کند که اغلب درست کار نمی کند. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید