اخباراخبار کانادا

طوفانی زمستانی در تورنتو

به نقل از The Star : براساس گزارش های سازمان محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا، روز خانواده امسال در تورنتو با آب و هوای معتدل همراه خواهد بود، اما این آرامش قبل از طوفان، خیلی زود با فرا رسیدن طوفان زمستانی در چهارشنبه شب به پایان خواهد رسید.

براساس پیش بینی های این سازمان، روز خانواده در تورنتو یک روز بارانی و نسبتا معتدل با متوسط دمای 5 درجه سانتی گراد است، اما دما در روز چهارشنبه مجددا به زیر صفر می رسد.

جوردن نیکولز هواشناس سازمان محیط زیست، در این باره گفت: «سیستم کم فشاری که شب چهارشنبه به تورنتو می رسد، یک طوفان زمستانی با خود به همراه می آورد و به احتمال زیاد باعث بارش برف و تگرگ می شود».

به گفته نیکولز این سیستم هواشناسی یکی دو روز در این منطقه باقی می ماند، اما اکنون نمی توان حجم بارندگی ناشی از آن را پیش بینی کرد.

نیکولز در حال حاضر پیش ‌بینی می ‌کند که بخش ‌هایی از جنوب غربی انتاریو از جمله وینزر، همیلتون و کالدونیا در روز چهارشنبه شاهد بارش تگرگ باشند. این اتفاق به دلیل عبور این طوفان زمستانی بر آسمان تورنتو رخ می دهد.

نیکولز معتقد است که بارش ها تا روز پنج شنبه در تورنتو به اتمام می رسند. 

داده های سازمان محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا نشان می دهند که دمای هوا روز چهارشنبه به منفی 2 درجه سانتیگراد کاهش می یابد و تا منفی 11 درجه سانتی گراد در شب پنجشنبه افت می کند براساس این پیش بینی ها، تورنتو در روز جمعه شاهد دمای منفی 6 درجه سانتیگراد خواهد بود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید