اخباراخبار کانادا

طرفداران استارباکس از سیستم جدید انعام این مجموعه ناراضی هستند

استارباکس اخیرا سیستم انعام جدیدی را راه ‌اندازی کرده است که به مشتریانی که با کارت پرداخت می ‌کنند اجازه می‌دهد به باریستا انعام بدهند. باریستاها می گویند که درخواست از مشتری برای پرداخت انعام، برای آنها کار سختی است.

براساس این سیستم جدید که در سرتاسر آمریکای شمالی فعال شده است، مشتریانی که هزینه سفارش خود را با کارت پرداخت می کنند، می توانند در حین پرداخت از میان چهار گزینه زیر یکی را انتخاب کنند: یک دلار، دو دلار، مبالغ دیگر و بدون انعام.

اما مشتریان و پرسنل این مجموعه از این سیستم جدید چندان راضی نیستند و در رسانه های اجتماعی بارها نارضایتی خود را ابراز کرده اند.

یکی از پرسنل این مجموعه در ردیت گفت: «من از روش جدید پرداخت انعام متنفرم. برای من سخت است که دستم را دراز کنم و منتظر بمانم تا ببینم چه چیزی روی صفحه دستگاه کارتخوان به نمایش درمی آید».

خیلی ها نیز معتقدند که استارباکس باید به جای تکیه به انعام مشتریان، حقوق پرسنل خود را اضافه کند.

این در حالی است که استارباکس از این اقدام خود دفاع کرده است. استارباکس در بیانیه ای اعلام کرد: «هدف ما این است که به مشتریان خود اجازه دهیم باریستاها را بدون توجه به روش پرداخت بشناسند. ما از اینکه چنین سیستم جدیدی را در فروشگاه های خود ایجاد کرده ایم، بسیار هیجان زده هستیم».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید