اخباراخبار کانادا

ضرب و شتم دسته جمعی دو راننده TTC توسط گروهی نوجوان

تورنتو- دو نفر از کارکنان شرکت حمل و نقل عمومی تورنتو (TTC) حوالی ساعت 3:35 دقیقه بعد از ظهر دوشنبه 23 ژانویه در یکی از اتوبوس های شرکت مورد حمله 10 تا 15 نوجوان قرار گرفتند. 

این حمله در نزدیکی ایستگاه Kennedy و Merrian Road اسکاربورو رخ داد. در این حمله دو کارمند یونیفورم پوش TTC مصدوم شدند. مهاجمان پس از این حمله وحشیانه پا به فرار گذاشتند. 

حمله زمانی رخ داد که راننده اتوبوس قصد تحویل شیفت به همکار دیگر را داشت. 

بازرسان پلیس و پاسبان های ویژه TTC در حال مصاحبه با شاهدان و بازبینی فیلم های نظارتی عصر دوشنبه برای دریافت ایده بهتر از آنچه رخ داد می باشند.

شهردار جان توری کمتر از 48 ساعت پس از تیراندازی روز شنبه به یک راننده اتوبوس TTC با اسلحه BB در اسکاربورو، مجبور به واکنش به حادثه اخیر شد و تاکید کرد اینگونه اعمال خشونت آمیز و بی احترامی به کارکنان TTC  باید متوقف شود. 

ماروین آلفرد، رئیس اتحادیه کارکنان شرکت حمل و نقل که نمایندگی کارکنان TTC را به عهده دارد نیز گفت: کارکنان نباید با ترس از جان در محل کارشان حاضر شوند. این حملات اثرات روانی طولانی مدتی بر جای می گذارد. اینگونه رفتارهای مجرمانه قابل تحمل نیست و نخواهد بود. ما از شهردار و مدیر عامل شرکت می خواهیم ترانزیت تورنتو را دوباره برای رانندگان و مسافران ایمن کنند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید