اخباراخبار کانادا

صورتحساب 8 هزار دلاری برای مرد تورنتویی بابت خسارت اتومبیل کرایه ای که باعث اش نبود

تورنتو- سندی سوفیوند، تکنیسین آزمایشگاه پزشکی در گفتگو با CBC گفت که در ماه سپتامبر اتومبیلی را از Enterprise Rent-A-Car کرایه کرد. دو هفته بعد اتومبیل خراب شد و اینترپرایز او را مقصر دانست و صورتحساب 8 هزار دلاری برای خسارت وارده به اتومبیل صادر کرد. خسارتی که سوفیوند اصرار دارد باعث اش نبوده است. 

سوفیوند پس از تصادف با اتومبیل خودش، وسیله نقلیه را از اینترپرایز کرایه کرد. مبلغ کرایه را شرکت بیمه اتومبیل یعنی Aviva پرداخت کرد، اما پس از خراب شدن اتومبیل، مکانیک متوجه آسیب دیدگی گیربکس و آثار ضربه به زیر اتومبیل شد. اگرچه  اینترپرایز سوفیوند را مسوول این خسارت دانست، اما شرکت بیمه، پس از تماس CBC،  صورتحساب را تقبل کرد. 

سوفیوند که دوران استرس زا و سختی را سپری کرده، از پرداخت هزینه توسط شرکت بیمه خوشحال است، اما می خواهد با به اشتراک گذاشتن ماجرا، به افراد دیگر هشدار بدهد. سوفیوند می افزاید: قرارداد اینترپرایز شامل بندی بود که تایید می کرد اتومبیل در وضعیت فیزیکی و مکانیکی خوب تحویل شده است. اما اکثر قریب به اتفاق افرادی که اتومبیل کرایه می کنند- از جمله خود من- مکانیک نیستند. بنابراین نمی توانند متنی که ادعا می کند کلیه اجزاء مکانیکی اتومبیل در شرایط خوب قرار دارند را تایید و امضاء کنند. بهتر است قبل از تحویل گرفتن اتومبیل سوالات مهمی مانند مسوولیت خراب شدن آن بدون قصور راننده و تاریخ آخرین چک آپ اتومبیل توسط مکانیک را بپرسید. 

اینترپرایز می گوید یک برنامه تعمیر و نگهداری اتومبیل، شامل تعویض منظم روغن، بازرسی تایرها، ترمز، اگزوز، تجهیزات ایمنی و بازرسی کلی اتومبیل را دنبال می کند، تا از سالم و ایمن بودن اتومبیل هنگام تحویل به مشتری اطمینان حاصل شود. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید