اخباراخبار کانادا

صدور گزارش ویژه هواشناسی برای تورنتو

به نقل از CP24 : سازمان خدمات هواشناسی کانادا یک گزارش آب و هوایی ویژه برای تورنتو صادر کرده است و در آن نسبت به ترکیب نامرتب بارش های زمستانی در روز دوشنبه هشدار داده است.

این سازمان اخطاریه مشابهی برای مناطق پیل، دورهام، یورک و هالتون صادر کرده است.

در اخطاریه این سازمان که روز شنبه منتشر شده، آمده است: «احتمالا رفت و آمد عصر دوشنبه به طور قابل توجهی تحت تاثیر بارش های زمستانی قرار خواهد گرفت.

این بارش ها احتمالا به صورت برف از روز دوشنبه آغاز خواهند شد و تجمع برف قابل توجهی پیش بینی می شود. احتمال می رود بارش برف با بارش تگرک همراه باشد و به رگبار و شرایط طوفانی منتهی شود».

درضمن این سازمان در گزارش خود وزش باد شدید با سرعت 70 یا 80 کیلومتر در ساعت را پیش بینی کرد که ممکن است منجر به قطع برق در برخی مناطق شود.

البته هنوز در مورد زمان و مکان دقیق بارش برف تردید وجود دارد. انتظار می رود کل تجمع برف ناشی از این جبهه زمستانی حدود 5 سانتی متر باشد.

بر این اساس تورنتو روز یکشنبه را با هوایی ابری آغاز خواهد کرد. کمینه دمای تورنتو در صبح یکشنبه 10- درجه سانتیگراد خواهد بود و بیشینه دمای تورنتو در این روز 3 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است. کمینه دمای شبانه نیز 12- درجه سانتیگراد خواهد بود.

در روز دوشنبه دمای هوا افت می کند و بیشینه دما به 1 درجه سانتیگراد می رسد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید