اخباراخبار کانادا

صدور حکم دستگیری سارقان میلتون

به نقل از cp24 : پلیس براساس تصاویر به دست آمده از دوربین یک پارکینگ در میلتون، حکم دستگیری دو سارق را صادر کرده است.

این حادثه حوالی ساعت 9:40 صبح روز 21 فوریه در نزدیکی جاده تامپسون جنوبی و خیابان لوئیس سنت لوران رخ داد.

به گفته پلیس در این حادثه دو مظنون که در حال رانندگی یک وانت سفید مسروقه بودند وارد پارکینگ یک مرکز خرید شدند و با یک اتوموبیل هوندا CRV پارک شده برخورد کردند.

ویدئوی این حادثه نشان می ‌دهد که مظنونان پس از برخورد با این اتوموبیل، راننده خانم آن را با خشونت بیرون کشیدند و او را روی زمین پرتاب کردند؛ سپس یکی از مظنونان سوار اتوموبیل او شد و بلافاصله از محل حادثه گریختند.

به گفته پلیس، حال قربانی با وجود زخمی شدن خوب است و مشکل جدی ندارد.

بازرسان پلیس گفتند سارقان حدود 10 دقیقه قبل از این سرقت در خیابان های اطراف به حرکات نمایشی پرداخته اند و باعث ترس و وحشت رانندگان و مردم شده اند.

درضمن براساس شواهد آنها سعی کرده اند از حصار یک مدرسه عبور کنند و به کودکانی که در زمین بازی این مدرسه مشغول ورزش بوده اند آسیب برسانند که خوشبختانه موفق به انجام این کار نشده اند.

براساس تصاویر به دست آمده این دو نفر شاون مور 38 ساله و گری واکر 37 ساله ساکن برامپتون هستند که اکنون تحت تعقیب پلیس هالتون قرار دارند، زیرا حکم دستگیری هر دو صادر شده است.

هر دو به دلیل اتهامات سرقت، در اختیار داشتن اموال به دست آمده از جنایت با ارزش بیش از 5000 دلار، شرارت، سرقت کمتر از 5000 دلار و … تحت تعقیب هستند.

پلیس به ساکنان این منطقه هشدار می دهد که به هیچ وجه به این مظنونان نزدیک نشوند و در صورت مشاهده هر یک از آنها با 911 تماس بگیرند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید