اخباراخبار کانادا

صدها نفر از کارمندان شرکت Purolator به خاطر واکسیناسیون اجباری، از کارفرمای خود شکایت می کنند

پس از آنکه شرکت Purolator، نامه توقف و انصراف را نادیده گرفت، کارمندان آن تصمیم گرفتند از کارفرمای این شرکت به دلیل سیاست اجباری واکسیناسیون کووید-19 شکایت کنند.

گروهی از شاکیان که متشکل از صدها کارمند اتحادیه ‌ای و غیر اتحادیه‌ای هستند، خواستار صدها میلیون دلار غرامت از Purolator شدند. این سیاست واکسیناسیون Purolator که کارمندان را ملزم می کرد تا اول نوامبر به طور کامل واکسینه شوند، در حقیقت برای آسوده کردن وجدان و همچنین معافیت از خدمات پزشکی این شرکت بود.

بر اساس بیانیه 6 مه، کارمندانی که قوانین را رعایت نکرده بودند، در تاریخ 10 ژانویه به مرخصی بدون حقوق رفتند که این امر موجب بازنشستگی پیش از موعد برخی از آنها شد و برخی دیگر به دنبال یافتن یک کار دیگر رفتند.

در این بیانیه آمده است: «خسارت و اختلالی که در زندگی هزاران نفر ایجاد شد، فاجعه بار بوده است. برخی از کارمندان مجبور شدند برای تامین هزینه های زندگی از پس انداز خود استفاده کنند؛ کارمندان برای تامین نیازهای جامعه پزشکی و مشتریان، ساعت ‌های طولانی کار کردند تا زنجیره تأمین از هم نپاشد. این کارمندان شجاع، اکنون درآمدی ندارند و شغلی را که دوست دارند انجام نمی دهند».

در این نامه توقف و انصراف (The cease and desist letter) که توسط وکیل لیتون گری از Grey Wowk Spencer LLP در 25 آوریل برای Purolator ارسال شده، آمده است که واکسن‌ های فعلی آزمایشی هستند و ایمنی طولانی مدت ندارند، و عوارضی چون التهاب قلب و لخته شدن خون در پی دارند، و جلوی انتشار ویروس را نمی گیرند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید