اخباراخبار کانادا

صاحبخانه یک زن مسن، قفل در خانه او را عوض کرد

به گزارش ایران جوان و به نقل از msn یک زن سالمند اهل همیلتون می گوید، زمانی که او خارج از خانه بوده است، صاحبخانه قفل در خانه اش را عوض کرده است.

کریس 67 سال دارد و پرستار است. او مدتی پیش به همراه همسر و پسرش خانه ای را در مرکز شهر اجاره کرد.

کریس می گوید صاحبخانه به او گفته است که روز شنبه یک لوله کش را برای تعمیر می فرستند، به همین دلیل او و همسرش وقتی این فرد به خانه آنها آمد به او اعتماد کردند.

کریس می گوید که این کارگر به آنها گفته اخیرا به کووید 19 مبتلا شده است و به همین دلیل به آنها توصیه کرده در حین کار او از خانه خارج شوند. آنها قبول کردند و برای خوردن چیزی به تیم هورتونز نزدیک خانه شان رفتند، وقتی برگشتند متوجه شدند قفل در خانه آنها عوض شده است و تمام اثاثیه، داروها و گربه های خانگی آنها داخل خانه محبوس شده اند.

کریس و همسرش در ابتدا آنچه را که دیده بودند باور نمی کردند. کریس می گوید: «باید جایی می ماندیم، اما ما پول کافی برای اجاره هتل نداشتیم. به همین دلیل برای شوهر و پسرم که اوضاع جسمی مناسبی ندارند، هتل رزرو کردم و خودم داخل اتوموبیلم می خوابیدم. از طرفی مدام نگران گربه هایم بودم که داخل خانه حبس شده بودند».

کریس گفت که از قبل می‌ دانسته صاحبخانه خانه را فروخته است و دیر یا زود باید خانه را ترک کنند. اما هیچ برگ تخلیه ای از طرف هیئت مالک و مستاجر (LTB) به او ارائه نشده است، به همین دلیل نمی تواند این اقدام صاحبخانه را قبول کند.

بالاخره خانواده کریس توانستند با کمک همسایه ها و افراد داوطلب، وسایل خود را از این خانه خارج کنند.

شواهد حاکی از افزایش این روند هستند. درواقع صاحبخانه ها با این کار هیئت مالک و مستاجر را دور می زنند. از طرفی چون رسیدگی به این پرونده ها در هیئت مالک و مستاجر بیش از یک سال به طول می انجامد و مستاجر چون امیدی به بازگشت ندارد، عملا هیچ کدام از مستاجرها این پرونده ها را پیگیری نمی کنند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید