اخباراخبار کانادا

شکه شدن زنی از قبض گاز 7 هزار دلاری

به نقل از cbc : اینگرید راودسپ ساکن تورنتو می گوید که هنوز نمی تواند مبلغ قبض گاز خود را باور کند. او می‌ گوید: «وقتی در ماه دسامبر یک سری صورت‌ حساب ‌های جدید از شرکت انبریج گاز دریافت کردم نمی توانستم آنچه را که می بینم باور کنم، براساس این صورت حساب ها من بابت مصرف گاز در 12 ماه گذشته مبلغ 7430.06 دلار بدهکار هستم».

راودسپ، ساکن میسیساگا می ‌گوید که همیشه قبض ‌های گاز طبیعی خود را که ماهانه حدود 122 دلار بوده اند به موقع پرداخت کرده است.

راودسپ در این باره گفت: «با خود فکر کردم که حتما باید خطایی رخ داده باشد، حتما مشکلی وجود دارد. احتمالا یک اشتباه محاسباتی رخ داده است. این قبض وحشتناک در 20 دسامبر یعنی 5 روز مانده به کریسمس به دستم رسید و آنچنان استرسی به من وارد کرد که مرا تا لبه مرگ پیش برد».

راودسپ که بیکار است می‌ گوید شرکت انبریج به او گفته که آنها برای محاسبه صورت ‌حساب او به‌ جای قرائت به روز کنتور گاز، مصرف او را تخمین زده اند و براین اساس چون تصور شده قبلا مبالغ صورت حساب های او کمتر از حد معمول بوده اند، با صدور این صورتحساب سعی شده بدهی های قبلی احتمالی او به شرکت گاز جبران شوند.

قرار بوده شرکت انبریج حداقل هر دو ماه یک بار کنتورها را بخواند، اما به دلیل مشکل به وجود آمده بین هیئت انرژی انتاریو (OEB) و شرکت انبریج، این قرائت ها به صورت منظم صورت نمی گیرند.

اما با توجه به شرایط پیش آمده دود این ماجرا فقط به چشم افرادی مانند رادوسپ می رود. زیرا تنها کاری که اندریج حاضر است برای رادوسپ انجام دهد، قسط بندی صورتحساب او و اعطای یک اعتبار 300 دلاری است!

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید