اخباراخبار کانادا

شکایت 84 هزار دلاری اداره دولتی تورنتو از رستوران باری که سال هاست بسته شده

به گزارش ایران جوان و به نقل از ctvnews  یکی از ادارات دولتی شهر تورنتو از صاحبان یک بار برای دریافت 84 هزار دلار اجاره عقب‌ افتاده شکایت می ‌کند؛ این در حالی است که این بار چند سالی است به دلیل شیوع همه گیری تعطیل شده است.

اداره پارکینگ تورنتو (TPA)مانع از دریافت یارانه های اضطراری کووید 19 توسط صاحبان این بار می شود؛ کمکی که به احتمال زیاد می توانست آنها را از ورشکستگی نجات دهد.

تیز پیوتا یکی از صاحبان این بار با به یادآوری دوران سختی که در هنگام شیوع کووید 19 پشت سر گذاشته است، گفت: «آن دوران برای ما بسیار سخت و ناراحت کننده بود. ما می خواستیم کارمان را ادامه دهیم، اما متاسفانه امکان این کار برای ما وجود نداشت».

بار AAA زمانی یک رستوران پر رونق بود، اما همه گیری کووید 19 بازار آن را کساد کرد. عواملی مانند اقدامات بهداشتی و عدم وجود مشتری، باعث شدند که این بار در نهایت تعطیل شود.

در ادامه گزارش ctvnews آمده است:

این ملک که در نزدیکی خیابان برادوی، خیابان جرارد شرقی قرار دارد هنوز هم بسته است و اخطاریه دادگاه بر روی در بسته آن خودنمایی می کند.

پیوتا گفت: «آژانس دولتی اداره پارکینگ تورنتو اعلام کرد که به دلیل کرایه عقب افتاده، در دادگاه برعلیه ما شکایت خواهد کرد».

اکثر کسب و کارها که در دوران شیوع کووید 19 دچار رکود شده بودند، توانستند از کمک های دولتی استفاده کنند.

اما بار AAA به دلیل اینکه صاحب آن یک سازمان دولتی بود، نتوانست از کمک هزینه اجاره تجاری اضطراری دولت فدرال کانادا استفاده کند.

هنوز مشخص نیست که آخر این پرونده به کجا می انجامد، زیرا از طرفی شهرداری اعلام کرده که پیوتا و همکارانش می توانسته اند از یارانه های دولتی استفاده کنند و از طرفی پیوتا می گوید خلاف این به آنها اعلام شده است.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید