اخباراخبار کانادا

شکایت مشتریان از نمایندگی فروش اتومبیل های دست دوم! 

اتاوا- برخی از مشتریان یک نمایندگی اتومبیل های دست دوم در اتاوا، نقص های ایمنی متعددی را در اتومبیل شان کشف کرده و از نمایندگی شکایت کرده اند. 

آنها همچنین قصد دارند به سایر شهروندان در مورد فقدان نظارت بر فعالیت نمایندگی ها در انتاریو هشدار بدهند. سیدنی بلانچارد یکی از مشتریان شاکی است که می گوید: احساس کردم یک قطعه زباله به من فروخته شد! 

دو نفر از مشتریان   Garage Plus موافقت کردند در مورد تجربه ناخوشایند خود با CBC صحبت کنند. آنها گفتند نمایندگی بر ایمن بودن وسیله نقلیه تاکید کرد، اما آنها اکنون از ایمن بودن اتومبیل مطمئن نیستند. مشتریان می گویند پس از بازرسی اتومبیل ها توسط مکانیک های دیگر، متوجه مشکلات جدی و اعلام نشده در گزارش ایمنی اتومبیل شده اند، که آن را عملا غیرقابل رانندگی می کند. 

CBC اوایل ماه جاری با Garage Plus در اتاوا تماس گرفت. این نمایندگی بیانیه ای از طریق وکیل خود صادر کرد و گفت شرکت متعهد به مصالحه منصفانه و معقول با مشتریان است و از همه شاکیان می خواهد با موسسه حقوقی تعیین شده تماس بگیرند.

کورتنی فورس گفت نوامبر 2022 یک مزدا CX-5 مدل 2013 را از Garage Plus به قیمت 12650 دلار به اضافه مالیات و هزینه خریده است. اما کپی گواهی ایمنی دریافت نکرد. فورس در اولین سفر خود با اتومبیل متوجه روشن شدن چراغ موتور و هشدار فشار باد لاستیک شد و بوی تخم مرغ گندیده را احساس کرد و بلافاصله اتومبیل را به گاراژ برد اما کارکنان اطمینان دادند مشکلی وجود ندارد و چراغ های هشدار را خاموش کردند. اما چراغ موتور و فشار باد مجددا روشن شد. در طول سه ماه بعد، لاستیک مدام هوا از دست می داد. فورس به یک تعمیرگاه کندین تایر رفت و شنید که یک میخ لاستیک را سوراخ کرده. مدتی بعد نمایندگی مزدا، مشکلات دیگری را نیز کشف کرد: لوله اگزوز پوسیدگی و نشتی داشت. سنسور مشکل داشت و باتری بسیار ضعیف بود؛ بر طرف کردن این اشکالات و سایر نواقص 8252 دلار و 37 سنت هزینه داشت، تا جایی که مزدا گفت اتومبیل ارزش تعمیر ندارد و نباید با آن رانندگی شود. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید