اخباراخبار کانادا

شکایت شرکت Beck Taxi از شهرداری تورنتو به دلیل حضور رانندگان تازه کار در سطح شهر

شرکت بک تاکسی (Beck Taxi) می‌گوید قصد دارد از شهرداری تورنتو شکایت کند. زیرا مدعی است شهرداری اجازه داده هزاران راننده آموزش ندیده و تازه کار، خیابان های شهر را شلوغ کنند که باعث به خطر افتادن امنیت عمومی شده است.

این شرکت تاکسیرانی روز پنجشنبه بیانیه ای منتشر کرد و اعلام کرد شهرداری تورنتو را به دلیل نگرانی در مورد عدم رعایت الزامات آموزشی رانندگان تازه کار، به دادگاه می کشاند.

این شرکت اعلام کرد که الزامات آموزش رانندگی در سال 2016 حذف شد که پیامدهای قابل توجه و مرگباری به دنبال داشت.

بک تاکسی ادعا می‌ کند که شورا بعدا به بازگرداندن الزامات آموزشی معتبر برای صدور گواهینامه های رانندگی و یا تمدید اعتبار آنها رای مثبت داده است، اما هنوز این قانون به صورت دقیق و کامل اجرا نمی شود.

بک تاکسی در مورد اجرای برنامه آموزشی آنلاین شهرداری ابراز نگرانی کرده است.

ریک گیلسپی، مشاور شرکت بک تاکسی در این باره گفت: «این برنامه پس از بازرسی به حالت تعلیق درآمد، با این وجود هزاران راننده وسیله نقلیه از طریق این برنامه گواهینامه رانندگی دریافت کردند و شهرداری تصمیم گرفت این گواهینامه ها را معتبر اعلام کند».

.

 

در ضمن بک تاکسی معتقد است برنامه‌ای که در حال حاضر برای آموزش رانندگی وجود دارد، ناقص و ناکافی است.

این شرکت تاکسیرانی می‌گوید با همکاری کالج سنتنیال، یک برنامه آموزش رانندگی را برای حفاظت از ایمنی عمومی طراحی کرده اند، اما شهرداری آن را نادیده گرفته است.

گیلسپی گفت: «در حال حاضر هزاران راننده در خیابان های تورنتو هستند که به طور کامل و صحیح تحت آموزش قرار نگرفته اند، به همین دلیل شرکت بک تاکسی به دنبال لغو گواهینامه های آنها است».

.

 

شهرداری تورنتو در بیانیه ای اعلام کرد که هنوز درخواست دادگاه به آنها ابلاغ نشده و فعلا در این زمینه اظهارنظر نمی کند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید