اخباراخبار کانادا

شکایت زن ساکن وینیپگ از تیم هورتونز؛ خامه موجود در چای او را به بیمارستان فرستاد! 

گابریل لین هو، 25 ساله می گوید اشتباه کارکنان یکی از شعبه های تیم هورتونز در مرکز خرید با افزودن خامه به جای شیر بادام به چای باعث واکنش آلرژیک شدید و ایست قلبی شد و او را روانه بیمارستان کرد. 

هو دادخواستی را علیه رســــــــــــــتوران زنجیـــــــــره ای و Restaurant Brands International  که مالکیت تیم هورتونز را به عهده دارد، به جریان انداخته است. در این دادخواست آمده است که مسوولین شعبه نتوانسته اند به درستی کارکنان را در مورد نحوه آماده کردن نوشیدنی ها با جایگزین کردن مواد تشکیل دهنده آموزش بدهند.

تا به این لحظه هیچ یک از ادعاها در دادگاه ثابت نشده است و هیچ یک از متهمین دفاعیه ارائه نکرده اند. 

در این دادخواست آمده است که صبح روز 9 جون، هو با استفاده از اپلیکیشن موبایل تیم هورتونز، چای سفارش داد و شیر بادام را جایگزین گزینه لبنی کرد. هو قبل از مراجعه به محل کارش در یک فروشگاه لباس در همان مرکز خرید، نوشیدنی را تحویل گرفت. پس از صرف یک جرعه از چای به عوارض حساسیت به پروتئین شیر دچار شد. وضعیت هو در راه بیمارستان وخیم شد و هوشیاری اش را از دست داد. کارکنان بیمارستان کنکوردیا تقریبا هشت دقیقه عملیات احیاء یا CPR  را روی او انجام دادند، تا قلب او مجددا شروع به کار کند. هو تا 12 جون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری بود. 

او همچنین ادعا می کند که دچار سردردهای حاد و شدید، از دست دادن بینایی و احساس گزگز در سمت چپ بدن خود شده است. نامبرده 29 جون به یک مرکز توانبخشی منتقل شد و در حال حاضر تحت مداوا قرار دارد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید