اخباراخبار کانادا

شکایت دوچرخه سواران از عملکرد پلیس تورنتو

به گزارش ایران جوان و به نقل از blogto چند سال است تابستان تنش بین پلیس تورنتو و دوچرخه‌ سواران محلی به اوج خود رسیده است، زیرا پلیس با دوچرخه سوارانی که با سرعت بالا حرکت می کنند برخورد می کند و تقریبا خیابان های شهر در این فصل به میدان مقابله بین آنها تبدیل می شوند.

برخی از منتقدان بر این باورند که پلیس باید به جای تمرکز بیش از حد بر فعالیت دوچرخه سواران، منابع خود را صرف رانندگان وسایل نقلیه موتوری کند.

به همین دلیل برخی از مدافعان این افراد با نوشتن نامه ای سرگشاده به مسئولین زیربط در این زمینه هشدار داده اند.

آنها معتقدند که دوچرخه سواری تاثیرات مثبت زیادی دارد و علاوه بر کاهش بار ترافیک، راهکاری مناسب برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است.

با این وجود رویکرد پلیس در مقابله با دوچرخه سواران به نظر خیلی ها ناعادلانه است. به عنوان مثال زمانی که یک اتوموبیل پلیس با یک دوچرخه سوار برخورد کرد، پلیس به جای اینکه در صدد جبران برآید، دوچرخه سوار بینوا را جریمه کرد.

در ادامه گزارش blogto آمده است:

از طرف مقابل نیز دوچرخه سواران نشان داده اند که قصد کوتاه آمدن ندارند و همچنان در صحنه حضور دارند. آنها به طور خاص در منطقه «های پارک» حضور گسترده ای دارند. پلیس در پاسخ به انتقادات در این زمینه، با توسل به این موضوع که دوچرخه سواران آرامش و امنیت جمعی را به هم می زنند، سعی دارد دست بالا را در اختیار بگیرد.

تابستان نزدیک است و گویا همه چیز برای تقابل دوباره دوچرخه سواران و نیروهای پلیس آماده است. از طرفی برخی ها مانند نامزدهای شورای شهر نیز قصد دارند از این آب گل آلود ماهی بگیرند به همین دلیل پایان این ماجرا دیدنی است و باید دید کدام طرف بالاخره پیروز می شود.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید