اخباراخبار کانادا

شکایت از اورژانس توسط خانواده‌ای که 2 روز انتظار کشیدند ولی خدمتی دریافت نکردند

دختر خانم تکستون شش روز درگیر تب و سرفه های شدید بود و پسرش هفته گذشته به ذات‌الریه مبتلا شده بود.

خانم تکستون گفت:  بردن فرزندم به اورژانس خیلی طول میکشد و من نمیخواهم وقتی دیر شده خدماتی دریافت کنم. تب فرزندم نسبت به ادویل و تیلنول مقاوم شده و علائم پسرم را داشت.

او در ابتدا برای مراقبت از دخترش با پزشک خانواده و پزشک اطفال تماس گرفت، دخترش را به بیمارستان کودکان BC در ونکوور برد، اما صف انتظار طولانی بود و کسی پاسخگو نبود پس به برنابی برگشتند. اما در نهایت پزشک خانواده‌اش ترتیب آزمایش‌ها و معاینه دخترش را داد.

آدریان دیکس، وزیر بهداشت گفت که افزایش بیماری‌های تنفسی به بیمارستان‌های بریتیش کلمبیا فشار وارد کرده و باعث افزایش انتظار بیماران شده است.

دکتر بانی هنری، افسر بهداشت استانی، گفت:   افزایش در بستری شدن در بیمارستان عمدتا ناشی از بیماری‌های تنفسی در جوانان است، اما مراقبت‌های ویژه و اورژانس در تمام سنین افزایش یافته.   علی‌رغم زمان‌های طولانی انتظار، هنری از مردم خواست که در صورت نیاز اورژانسی در بیمارستان‌ها باشند که معاینه و بستری شوند. همچنین باید روش مدیریت این موضوع را تغییر دهیم، زیرا به طوفان کامل تبدیل شده.

فریزر هلث گفت از شنیدن تجربه تکستون در بیمارستان برنابی متاسف است اما مقامات بهداشتی به دلیل افزایش بیماری‌های تنفسی، بیماران زیادی را معاینه کرده‌اند. همچنین اولویت سلامت، رفاه و ایمنی بیماران است صرفنظر از حجم بیماران، هر ویزیت بیمارستان برای ما مهم است. ما مرتبا با بیمارستان کودکان در ارتباط هستیم؛ بخش‌های اورژانس برای موقعیت‌های اورژانسی هستند، نه برای موقعیت‌های معمول. آنها براساس نوبت کار نمی‌کنند. اگر نیازهای مراقبتی شما فوری نیستند، خدمات سریع‌تر و مناسب‌تر دیگری را انتخاب کنید.

ابتدا با پزشک خانواده تماس بگیرید، در صورت نبودن او، اگر بیماری دارید که اورژانسی نیست و نیاز به مراقبت پزشک است به مرکز مراقبت‌های اولیه و فوریت مراجعه کنید.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید