اخباراخبار کانادا

شوک زن انتاریویی پس از مجبور شدن به پرداخت هزینه تعمیر اتومبیل پس از تصادف hit and run 

نیاشا براون، زن ساکن تورنتو، 21 دسامبر هنگامی که پشت چراغ قرمز متوقف شده بود، یک تراک تیره رنگ از پشت به هوندا سیویک 2016 او کوبید و از صحنه تصادف فرار کرد. اتومبیل براون در اثر ضربه با اتومبیل جلویی نیز برخورد کرد.  براون که از این ضربه گیج شده بود، بیرون آمد تا با راننده صحبت کند. 

او می گوید: راننده هرگز از اتومبیل اش پیاده نشد، فقط گفت متاسف ام بیایید اطلاعات را مبادله کنیم. وقتی به اتومبیل برگشتم تا مدارک را بیاورم، راننده محل را ترک کرده بود. 

از آنجایی که راننده متخلف صحنه تصادف را ترک کرده بود، براون باید خود هزینه تعمیر اتومبیل اش را پرداخت می کرد. هزینه ای که می گوید توانایی پرداخت اش را نداشت. براون می گوید پیشنهادی برای تعمیر پشت اتومبیل به مبلغ 8000 دلار دریافت کرده است، اما خسارت وارد شده به جلوی اتومبیل سنگین تر است.

 

رانندگان انتاریویی برخی از گران ‌ترین حق بیمه اتومبیل در کشور را پرداخت می ‌کنند. به همین دلیل برخی از مردم، از جمله براون، برای کاهش هزینه بیمه، پوشش تصادف را حذف می کنند.  برای رانندگی در انتاریو، داشتن بیمه الزامی است، اما لازم نیست پوشش تصادف داشته باشید.  اگر راننده ای به وسیله نقلیه شما برخورد کند و محل تصادف را ترک کند، بیمه هزینه تعمیر اتومبیل را پوشش نمی دهد. 

براون با Belairdirect بیمه شده است. خبرنگار   CTV News تورنتو با شرکت بیمه تماس گرفت. سخنگوی شرکت تاکید کرد در این مورد خاص، شواهد اضافی برای پوشش کامل وجود دارد و موضوع به مشتری اطلاع داده شده است. 

 

براون که از شنیدن این خبر خوشحال است، می گوید: این آرامش را به من و خانواده ام بازگرداند. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید