اخباراخبار کانادا

شهردار ۶۸ ساله تورنتو پس از افشای روابط عاشقانه‌اش با کارمند ۳۱ ساله استعفا داد

جان توری، شهردار تورنتو، روز جمعه، اندکی پس از آنکه روزنامه تورنتو استار گزارش داد که او با یکی از کارکنان جوان خود رابطه داشته است، از سمت خود استعفا داد.

توری، ۶۸ ساله، در بیانیه ای با اعلام کناره‌گیری خود، گزارش این روزنامه را تایید و گفت که این رابطه در اوایل امسال به پایان رسیده بود و کارمند مذکور شهرداری را ترک کرده است.

توری اشاره‌ای به هویت این کارمند نکرد اما روزنامه استار به نقل از منابعی که نامشان فاش نشده، گزارش داد که معشوقه مذکور یک زن ۳۱ ساله بوده که به عنوان مشاور شهردار تورنتو فعالیت می‌کرده است.

توری در بیانیه‌ای که در این خصوص منتشر کرده نوشت: «من عمیقا متاسفم و از مردم تورنتو و از همه کسانی که از اقدامات من صدمه دیده‌اند، بی هیچ قید و شرطی عذرخواهی می‌کنم».

او گفت: «بیشتر از همه، از همسرم، بارب و خانواده‌ام که بیش از هر کس دیگری ناامید شده‌ام، عذرخواهی می‌کنم» توری همچنین اضافه کرد که این رابطه در طول همه گیری کووید-۱۹ آغاز شد و «اوایل سال جاری با رضایت دوطرفه پایان یافت».

او گفت که با کارمندان شهر و جنیفر مک‌کلوی معاون شهردار برای اطمینان از انتقال منظم امور مربوطه به مسئولان جدید شهرداری همکاری خواهد کرد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید