اخباراخبار جهان

شش بار شارژ اتومبیل تسلا فقط در یک روز!

خاویر و آلیس استیونسون برای اینکه بفهمند رانندگی با تسلا چگونه است از کمپانی هرتز برای سفر خود از اورلاندو، فلوریدا، به ویچیتا، کانزاس، یک اتومبیل تسلا را اجاره کردند.

با وجود اینکه می‌دانستند اتومبیل های برقی در حین سفر نیاز به شارژ دارد و به دلیل هوای سرد زمستانی، زمان بیشتری ممکن است برای شارژ شدن طول بکشد، هیچ گونه آمادگی برای اینکه چند بار در روز باید این اتومبیل ها شارژ شوند نداشتند.

خاویر استیونسون به اینسایدر گفت: “باتری اتومبیل سریعتر از شارژ شدن آن تخلیه می شود. پیش بینی کرده بودیم که می توانیم حداقل دو ساعت و نیم قبل از توقف برای شارژ اتومبیل تسلا به سفرمان ادامه دهیم. اما در نهایت مجبور شدیم هر یک ساعت یکبار، یک ساعت و نیم توقف کنیم تا اتومبیل را شارژ کنیم.

طبق گفته استیونسون، جدا از زمانی که از دست دادیم، در نهایت بین 25 تا 30 دلار برای هر بار شارژ اتومبیل هزینه شد. ما فقط در یک روز شش بار توقف کردیم».

کمپانی هرتز در وب‌سایت خود گفت که اجاره تسلا «همیشه ارزان‌تر از بنزین» است، اما استیونسون اظهار داشت که در تجربه‌ای که با اتومبیل این کمپانی داشته، اینطور نبوده است.

با این حال، استیونسون تنها کسانی نبودند که مشکل شارژ تسلا را در سرما تجربه کردند. او به اینسایدر گفت، زمانی که شخصیت رادیویی 44 ساله اهل لینچبورگ در شرق ویرجینیا درست قبل از کریسمس، زمانی که مدل S تسلای  او شارژ نمی شد، وضعیت هوا را 19 درجه فارنهایت یا منفی 7 سانتی گراد اعلام کرده بود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید