اخباراخبار کانادا

شرکت های بزرگ مواد غذایی کانادا می گویند به رفاه حیوانات اهمیت می دهند؛ آیا این ادعا درست است؟

تمام گوشت خوک مصرفی در رستوران های زنجیره ای A&W اکنون از خوک هایی می آید که در قفس محصور نمی شوند، در حالی که تیم هورتونز ضرب الاجل خود برای اصلاح شیوه نگهداری مرغ های تخمگذار را به تعویق انداخته است.

گروه Mercy for Animals، سومین ارزیابی سالانه خود را منتشر کرده است که در آن به تعهدات شرکت های بزرگ به رسیدگی به مسایل رفاهی حیوانات و پیشرفت های حاصل شده در این زمینه پرداخته شده است.

.

.

 

هدف این گروه پایان دادن به کشاورزی و دامداری صنعتی و از جمله تولید گوشت خوک و تخم مرغ بدون قفس که به معنای عدم نگهداری خوک یا مرغ های تخمگذار در قفس های کوچک و تنگ است. 

سایارا تورستون، سخنگوی گروه گفت: مصرف کنندگان کانادایی می خواهند این تغییرات را ببینند. ما می خواهیم به این شرکت ها کمک کنیم تا به این هدف دست یابند. 

این گروه همچنین عملکرد رستوران ها، سوپرمارکت ها و ارائه دهندگان خدمات غذایی را ارزیابی می کند. 

Ikea  که کافه‌ هایی در فروشگاه‌ های خود دارد، با 100 درصد تخم مرغ و گوشت خوک بدون قفس و امتیاز 85 درصد، بالاترین امتیاز را در بین رستوران ها کسب کرده است. Chipotle  و A&W Canada  نیز امتیازات بالایی کسب کرده اند. اما تیم هورتونز به دلیل به تعویق انداخت ضرب العجل از سال 2025 به 2030 مورد انتقاد قرار گرفته است. 

در میان سوپرمارکت های کانادا، Whole Foods  بالاترین امتیاز را در مورد تخم مرغ و گوشت خوک بدون قفس کسب کرد. به دنبال آن Metro  و Longo  قرار گرفته و Walmart پایین ترین امتیاز را کسب کرد. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید