فرهنگ و هنرموزیک

شادمهر عقیلی با گروه جدیدش غوغا می کند

وقتی صحبت از موسیقی ایرانی می شود، کمتر هنرمندی را می توان یافت که به اندازه شادمهر عقیلی اثرگذار باشد. عقیلی با صدای مسحور کننده، اشعار شاعرانه و تنظیم های موسیقی بدیع خود، مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود کرده و جایگاه والایی نزد موزیسین های معتبر نسل خود به دست آورده است.

عقیلی در طول زندگی حرفه ای خود همواره مرزهای موسیقی ایرانی را جابجا کرده و عناصری از موسیقی راک، جاز و لاتین را در ساخته های خود گنجانده است. آلبوم های او تطبیق پذیری او به عنوان یک هنرمند و تعهد او به تکامل صدایش را به نمایش گذاشته است. عقیلی در طول زندگی حرفه‌ ای خود جوایز متعددی از جمله جوایز جشنواره موسیقی ایرانی و جایزه جهانی برای بهترین خواننده مرد ایرانی را دریافت کرده است. کنسرت های او به لطف مهارت و استادی متخصصینی چون فابین هرمز به عنوان میکسر زنده (live mixer) و سینا مقدم به عنوان مهندس صدا(sound engineer)  رویدادهای بزرگی هستند که هزاران طرفدار را به خود جذب می کنند. 

خیل طرفدارانی که مشتاقانه منتظر اجراهای مسحورکننده بعدی هستند، اخیرا خبری واقعا هیجان انگیز را دریافت کرده اند.

DB Professional مستقر در کلن – آلمان و پیشگام در صنعت سمعی و بصری، از تولید تور کنسرت های جدید شادمهر عقیلی خبر داد.

DB Professional با مدیریت فابین هرمس که همچنین به عنوان میکسر زنده با گروه شادمهر همکاری می کند، شهرت و اعتبار خود را در تولید تور برای هنرمندان طراز اول جهانی از جمله بابی والنتینو، فت جو، کید کودی و ریکی مارتین و همچنین ستاره های موسیقی ایرانی، از جمله خانم گوگوش، شادمهر و دیگران تثبیت کرده است. 

فابین هرمس به عنوان میکسر نقشی کلیدی در اجراهای زنده ایفا می کند.

او نه تنها نکات فنی در پس تولید موسیقی را درک می کند بلکه مسوولیت ترکیب عناصر صوتی برای ایجاد یک تجربه شنیداری فراگیر و فریبنده برای مخاطب را به عهده دارد. همانطور که فناوری به تکامل و تغییر شکل چشم‌ انداز تولید موسیقی ادامه می‌ دهد، فابیان همرس همچنان در خط مقدم نوآوری قرار دارد و از ابزارها و در عین وفاداری به اصول میکس زنده، از ابزارها و تکنیک ‌های جدید استفاده می ‌کند. با توجه به اهمیت میکس زنده، اغراق نیست اگر بگوییم بدون میکس زنده حتی یک کنسرت نمی تواند اجرا شود.

در صنعت موسیقی، تعداد کمی از هنرمندان با استعداد وجود دارند که اثر قابل توجهی در این صنعت از خود به جای بگذارند. یکی از این استعدادهای درخشان، سینا مقدم است که در کسوت ترانه سرا، نوازنده کیبورد و همچنین مهندسی صدا، نقش کلیدی در اجراهای زنده ایفا می کند.

 مقدم با سوابق درخشان، آموزش های گسترده در زمینه مهندسی صدا و همچنین مهارت حرفه ای قابل توجه، با برخی از بزرگترین نام های عرصه موسیقی، هم بصورت انفرادی و هم از طریق DB Professional  همکاری کرده است. 

سینا به عنوان یک ترانه سرا رویکرد منحصر به فردی به موسیقی و توانایی القای احساسات و روح در هر ترانه و هر نتی که می نوازد را دارد. 

سینا همچنین به عنوان مدیر خلاقه گروه شادمهر عقیلی، هنرمند برجسته و استاد موسیقی ایرانی، نام و آوازه ای برای خود کسب کرده است. او تمام جنبه های ایجاد یک نمایش زنده را درک می کند و با هنرمندان، طراحان رقص و تیم های تولید همکاری نزدیک دارد. توانایی او در برقراری ارتباط موثر به او اجازه می دهد تا یک تجربه موسیقی یکپارچه ایجاد کند. کارگردانی سینا از انتخاب ساز مناسب گرفته تا تنظیم آهنگ، کیفیت کلی اجرای زنده را ارتقاء می دهد. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید