فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

سیلوستر استالونه 76 ساله تصویر خالکوبی ‌های بزرگ روی عضلات بازویش را با عکس سگ محبوبش در فیلم‌ های راکی پوشاند

سیلوستر استالونه تصویر خالکوبی‌ شده همسرش جنیفر فلاوین روی بازوی دست راستش را با تصویر سگ محبوبش در فیلم‌ های راکی پوشانده است. 

در این راستا جنیفر با انتشار عکسی چهار نفره از خود و دخترانش در 10 آگوست در صفحه اینستاگرامش، تلویحاً مشکلات خود با استالونه را تأیید کرده است. 

او در این پست نوشت: «این دختران همه چیز من هستند. ما برای همیشه ۴ نفریم و هیچ چیز دیگری برایم مهم نیست».

جنیفر حتی استالونه را نیز در صفحه اینستاگرامش آنفالو کرده است. اما مشاور تبلیغاتی استالونه اعلام کرده که هیچ مشکلی بین او و همسرش وجود ندارد و اینها همه فقط یک سوء تفاهم است. 

او گفته که استالونه قصد داشته خالکوبی همسرش را تازه کند و چون این کار موفقیت ‌آمیز نبوده، آن را با تصویر سگ محبوبش (بوتکوس) در فیلم‌ های راکی پوشانده است. 

او ادامه داد استالونه خانواده‌ اش را دوست دارد. آنها در حال حاضر در حال ضبط یک ریالیتی شو هستند که قرار است برای اولین بار از پارامونت پلاس (Paramount+) پخش شود. 

جنیفر فلاوین 54 ساله که 22 سال از همسرش کوچک تر است، همسر سوم استالونه است. ازدواج او با استالونه طولانی‌ ترین ازدواج استالونه محسوب می شود.

آنها در یک رستوران در بورلی هیلز با هم آشنا شدند. در آن زمان جنیفر تنها 20 سال داشت و در زمینه مدلینگ فعالیت می‌ کرد. آنها سرانجام پس از کش و قوس‌ های فراوانی که برای جنیفر رخ داد در 17 می 1997 با هم ازدواج کردند، ازدواجی که خیلی ها معتقد بودند دوامی نخواهد داشت. 

حاصل این ازدواج سه دختر به نام های سوفیا 25 ساله، سیستین 24 ساله و اسکارلت 20 ساله است؛

در عین حال استالونه از همسر اول خود ساشا زاک دو پسر دارد. یکی از پسران او به نام سیچ در سال 2012 در سن 36 سالگی بر اثر بیماری عروق کرونر قلب درگذشت. سیرجو دیگر پسر او نیز اکنون 43 ساله است. 

استالونه غالباً فضای زنانه خانه اش را به تمسخر می گیرد. به عنوان مثال در مصاحبه ای در سال 2010 داشتن سه دختر را به دریافت پاسپورت رایگان به جهنم توصیف کرده بود. اما اینها همه شوخی است، زیرا او در مصاحبه دیگری به جنیفر افتخار کرده است؛ استالونه می گوید: «19 سال طول کشید تا بفهمم که او همیشه درست می گوید، من متوجه شدم زنان به خصوص جنیفر، استعداد خاصی در تصمیم گیری های عاقلانه و هوشمندانه دارند؛ من همیشه بدون فکر وارد عمل می شوم، او برعکس من همیشه از قبل فکر می کند، اما خیلی کم دست به اقدامی می زند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید