اخباراخبار جهان

سگی که به شیوه اعدام هدف گلوله قرار گرفت توسط نجات دهنده اش به سرپرستی گرفته شد

سگی که به نام تروپر شناخته می شود، در حالی که پوزه اش با نوار چسب بسته شده بود، به شیوه اعدام از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفت و در بیابان های اطراف واشنگتن رها شد تا بمیرد. اما کارگران تاسیساتی که او را 2 نوامبر داخل گودالی در حاشیه بزرگراه پیدا کردند، حیوان زبان بسته را از مرگ حتمی نجاد دادند. 

دیلن شولدا، یکی از کارگران گفت: سگ سرش را در آغوش من گذاشت. وقتی برای آوردن قیچی برای بریدن نوارچسب از جایم بلند شدم، با نگاه به من فهماند که نمی خواهد ترک اش کنم. 

او و همکارانش دقایقی بعد موفق شدند با تیغ برش، نوارچسب دور پوزه حیوان را ببرند و مقداری آب به او بدهند. آنها در حین معاینه سگ متوجه جراحت روی سر او شدند. شولدا می گوید: او از فاصله بسیار نزدیک هدف قرار گرفته بود. 

شولدا 46 ساله و همکارانش که به مدت چهار روز روی خطوط انتقال برق در نزدیکی کوه سنت هلن کار می کردند، حوالی 2 بعد از ظهر سگ را در گودال کنار جاده یافتند و پس از طی مسافت 60 مایلی حیوان را به پناهگاه حمایت از حیوانات رساندند تا بلافاصله تحت درمان قرار بگیرد. 

یک روز پس از پیدا شدن سگ، انجمن اطلاعیه راجع به وضعیت مهربان ترین و شیرین ترین سگ جهان منتشر کرد و دو روز بعد ویدیوی 16 ثانیه ای از او را به اشتراک گذاشت. 

شولدا و همسرش پس از بهبودی نسبی تروپر، سرپرستی او را به عهده گرفتند. حال تروپر در کنار دو سگ نژاد استرالیایی خانواده به نام های اکو و استورم، زندگی جدیدی را آغاز کرده است. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید