اخباراخبار کانادا

سوفی گرگوار ترودو، عکس قدیمی از جاستین منتشر و او را  گیک توصیف کرد

همسر جاستین ترودو به مناسبت 5 اکتبر (روز جهانی معلم) عکسی از جاستین با موی بلند و عینک در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که مربوط به زمان اشتغال ترودو به عنوان معلم در آکادمی وست پوینت گری – بریتیش کلمبیا بود. سوفی همچنین همسرش را گیک خطاب کرد! 

گیک یک واژه در گویش انگلیسی، به معنی انسان عجیب و غریب است.

در این عکس، ترودو با یک جفت عینک و مدل موی اواخر دهه 1990 و اوایل 2000، در کنار گروهی از دانش آموزان دیده می شود. 

 

سوفی در شرح عکس نوشت: آیا این مرد با عینک گرد را می شناسید؟ بله، من با یک معلم سابق (و یک گیک واقعی و خودخوانده) ازدواج کردم. من مسحور دانش و فداکاری معلمان هستم. معلمان الهام بخش و شجاع زیادی وجود دارند که زندگی بچه ها را برای بهتر شدن تغییر می دهند. بیایید نشان بدهیم برایشان احترام قائل بوده و قدردان شان هستیم. با یک نقاشی، یک تماس، یک پیام… تا آنها احساس خاص بودن داشته باشند، زیرا واقعا خاص هستند؛ جاستین ترودو بیانیه ای را به مناسبت روز جهانی معلم در سال 2022 به اشتراک گذاشت و نوشت: در طول مدتی که معلم بودم، از نزدیک شاهد کارهای مهم معلمان کانادایی – اغلب در شرایط چالش برانگیز-  بودم. 

جاستین ترودو چه مدت معلم بود؟ ترودو در فاصله 1999 تا 2002 به عنوان معلم در مدارس دولتی ونکوور، از جمله دبیرستان وینستون چرچیل و یک مدرسه خصوصی به نام آکادمی وست پوینت گری کار کرده و ریاضیات، فرانسه، علوم انسانی و تئاتر تدریس می کرد. 

پس از انتخاب شدن او به مقام نخست وزیری، دانش آموزان سابق از او به عنوان معلمی پر انرژی و مشتاق که می دانست چگونه با دانش آموزان ارتباط برقرار کند، یاد کردند. 

آیا جاستین ترودو مدرک تحصیلی دارد؟ ترودو پس از اخذ لیسانس هنر از دانشگاه مک گیل در سال 1994، در سال 1998 از دانشگاه بریتیش کلمبیا لیسانس آموز و پرورش را دریافت کرد. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید