اخباراخبار کانادا

سوفی و جاستین ترودو قبلا از چالش های زندگی مشترک صحبت کرده بودند 

اتاوا- جاستین ترودو 51 و سوفی گرگوار ترودو 48  ساله با اعلام جدایی خود پس از 18 سال زندگی مشترک، جهان را شوکه کردند. آنها این خبر را در بیانیه های مشابهی که در حساب های اینستاگرام خود پست کردند، اعلام نموده و نوشتند: پس از گفتگوهای معنادار و دشوار، تصمیم به جدایی گرفتیم. مانند همیشه، ما با عشق و احترام عمیق به یکدیگر، خانواده ای صمیمی باقی می مانیم. برای رفاه حال فرزندانمان، از شما می خواهیم به حریم خصوصی ما و آنها احترام بگذارید. 

ترودوها سه فرزند، خاویر 15 ساله، الا گریس 14 ساله و هادرین 9 ساله دارند. 

جاستین و سوفی اولین بار در دوران کودکی با یکدیگر در مونترال ملاقات کردند. در آن زمان سوفی همکلاسی و دوست مایکل، برادر کوچکتر جاستین بود. 

آنها مجددا در سال 2003، زمانی که گرگوار به یک شخصیت تلویزیونی در کبک تبدیل شده بود، با یکدیگر ملاقات کرده و در سال 2004 نامزد کردند. این زوج 28 ماه می در کلیسای سنت مادلن دی اوترمان مونترال ازدواج کردند. 

ترودو قبل از اینکه به سمت نخست وزیری برسد اذعان کرد زندگی زناشویی آنها بی عیب و نقض نیست و آنها فراز و نشیب های سخت زیادی را تجربه کرده اند. 

سوفی سال گذشته به مناسبت سالگرد ازدواج شان نوشت: ما روزهای آفتابی، طوفان‌ های شدید و همه چیز در این بین را پشت سر گذاشته‌ایم و همه چیز ادامه دارد . او در بخشی دیگر نوشت رابطه طولانی مدت از بسیاری جهات چالش برانگیز است.

این دو نفر در ماه می برای تاجگذاری پادشاه چارلز به لندن سفر کردند و زمانی که جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده در اواخر ماه مارچ از کانادا بازدید کرد نیز در کنار یکدیگر ظاهر شدند. 

ترودو آخرین بار دوشنبه گذشته در یک کنفرانس خبری حاضر شد. اما طی دو روز گذشته هیچ برنامه حضور عمومی نداشت و تا دوشنبه همچنان حلقه ازدواج را به دست داشت. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید