اخباراخبار کانادا

سوء رفتار عمدی یک کارمند باسابقه برای او بسیار گران تمام شد

به گزارش ایران جوان و به نقل از torontosun بسیاری از کارگران بر این باورند که کارفرماها به دلایل واهی عذر آنها را می خواهند و به همین دلیل در بسیاری از مواقع کار آنها به دادگاه می کشد.

اما پارک که از سال 1995 کار خود را در کاستکو آغاز کرده است، تا حدودی به خطای خود اذعان دارد و با این وجود درخواست غرامت کرده است.

پارک در مجموعه کاستکو وظایف زیر را برعهده داشت: مدیریت موجودی انبار، نظارت بر خرید و فروش، تعیین قیمت ها و مذاکره با فروشندگان.

درضمن او به چندین سیستم امنیتی کاستکو دسترسی داشت و می توانست قیمت و توضیحات محصولات را ویرایش کند. او سالانه در این مجموعه 74600 دلار درآمد داشت.

پارک در مورد بازخوردهای منفی و ناامیدی شغلی با مدیر خود اختلاف نظر داشت. پارک اعتراف می کند که در پاسخ به مدیر خود، صدایش را بلند کرده و در محل کار فحش داده است.

در ادامه گزارش torontosun آمده است:

براساس اسناد دادگاه، پارک در اواخر سال 2014 یک وب سایت مبتنی بر فضای ابری گوگل برای بخش اسباب بازی ها راه اندازی کرد. او این وب سایت را در ساعات کاری ساخت و مدیریت آن را با مدیر خود به اشتراک گذاشت. پارک پس از مدتی به مرخصی پزشکی رفت و پس از بازگشت از مدیر خود خواست او را به بخش دیگری منتقل کند. در این اثنا مدیر پارک از او خواست که مدیریت وب سایت را به او بسپارد و او نیز در پاسخ، وب سایت را کلا حذف کرد.

پارک بعد از بازیابی وب سایت توسط کاستکو، باز هم آن را حذف کرد.

درنهایت این کارها به اخراج پارک در تاریخ 22 آوریل 2015 انجامید و پرونده آنها رهسپار دادگاه شد. اما تنها چند ایمیل پارک و بدرفتاری های او برای دادگاه کافی بود تا او را به جرم نقض قرارداد کاری، گناهکار تشخیص دهد!

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید