اخباراخبار جهان

سهل انگاری مربیان مهدکودک، باعث آسیب چشم یک دختر بچه 3 ساله شد

به گزارش ایران جوان و به نقل از express سهل انگاری در نگهداری از یک دختر خردسال در مهدکودک باعث شد که او دچار یک حادثه وحشتناک شود؛ اتفاقی که خشم والدین او را به دنبال داشت.

آقای دومولن می گوید که دخترش دلیلا که حدود 3 سال دارد روز 15 می در مهد کودکی که به آن سپرده شده بود، درگیر یک حادثه تلخ شد. این حادثه باعث شد که دلیلا از ناحیه چشم دچار آسیب دیدگی شود.

آقای دومولن می گوید که مسئولان مهدکودک، Little Green Rascals، روز دوشنبه 15 می به صورت تلفنی به او اطلاع داده اند که که دلیلا افتاده و به خودش آسیب زده است.

عکسی که آقای دومولن از دختر خود گرفت، نشان می دهد که چشم او خون آلود و کبود شده است. آقای دومولن سریعا دخترش را به اورژانس رساند و در آنجا مشخص شد که یک زخم 1.5 سانتی متری روی چشم او به وجود آمده است.

آقای دومولن پس از این اتفاق تصمیم گرفت از مسئولان این مهدکودک به دلیل سهل انگاری در نگهداری از فرزندش شکایت کند.

در ادامه گزارش express آمده است:

کارکنان این مهد کودک به آقای دومولن گفته اند که نمی دانند این حادثه چگونه برای دلیلا رخ داده است. مربی دلیلا مدعی است هنگامی متوجه حادثه شده است، که دلیلا در کنار یک میز با چشمان خون آلود نقش بر زمین شده است.

با این وجود آقای دومولن همچنان بر موضع خود پافشاری می کند و می گوید که این حادثه تاثیر زیادی بر روی او و خانواده اش گذاشته و باعث شده که دلیلا تا چند روز اشک بریزد و از شدت درد نتواند بخوابد.

سخنگوی مهدکودک Little Green Rascals در بیانیه ای گفت آنها از این حادثه غمگین شده اند و در حال انجام تحقیقات بیشتر در این زمینه هستند.

مارتین کلی مدیر بخش کودکان و آموزش شورای شهر یورک نیز به خانواده دومولن اطمینان داد که تا حصول نتیجه، موضوع این حادثه را پیگیری می کند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید