اخباراخبار کانادا

سلین دیون اعلام کرد که به یک اختلال عصبی غیر قابل درمان مبتلا شده است

سلین دیون خواننده آهنگ محبوب « My Heart Will Go On» اعلام کرد به دلیل بیماری، برخی از برنامه های خود را به تعویق می اندازد.

سلین دیون در حالی که سعی می کرد با اشک های خود مقابله کند، در ویدیویی که با طرفدارانش به اشتراک گذاشت، اعلام کرد که به تشخیص پزشکان به یک اختلال عصبی غیر قابل درمان مبتلا شده است.

این خواننده 54 ساله کانادایی الاصل که در اینستاگرام صحبت می کرد، گفت: «همانطور که می دانید، من همیشه با شما صاف و صادق بوده ام.

مدت زیادی است که با مشکلات سلامتی مختلف دست و پنجه نرم می کنم و مواجهه با این چالش ها و صحبت کردن در مورد چیزهایی که از سر گذرانده ام، برایم بسیار سخت است. اما اکنون تصمیم گرفته ام حقیقت را با شما در میان بگذارم».

دیون در ادامه فاش کرد که به سندرم سفتی عضلانی (SPS) مبتلا شده است، او توضیح داد نرخ ابتلا به این بیماری، یک در یک میلیون است.

بیماری SPS یک اختلال حرکتی خود ایمنی نادر است که بر سیستم عصبی مرکزی (مغز و نخاع) تأثیر می گذارد. افراد مبتلا به این بیماری، ابتدا سفتی را در ماهیچه های تنه خود تجربه می کنند و به مرور زمان دامنه حرکتی آنها به دلیل سفتی عضلات محدود می شود.

سلن دیون در ادامه گفت: «من هر روز با درمانگر طب ورزشی خود تمرین می کنم تا دوباره قدرت و توانایی لازم برای اجرا را به دست آورم. اما باید اعتراف کنم که این مبارزه برای من سخت است، زیرا تنها کاری که در طول زندگی ام انجام داده ام و بلدم، آواز خواندن است».

او در پایان پیام تصویری خود گفت: «از شما به خاطر پیام های دلگرم کننده تان سپاسگزارم و امیدوارم مجددا شما را از نزدیک ببینم».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید