اخباراخبار جهان

سلمانی اهل بوفالو مغازه اش را به پناهگاه مردم سرمازده تبدیل کرد

آمریکا- کریگ الستون تصورش را نمی کرد که شب کریسمس را در سلمانی اش سپری کند، اما طوفان رمستانی سهمگین بوفالو – نیو یورک ، او را گرفتار کرد.
جمعه گذشته، الستون از داخل سلمانی C&C Cutz شاهد بوران وحشتناکی بود که باعث شد حتی نتواند دو فیت جلوتر را ببیند. در همان لحظه یک مشتری برای اصلاح مو وارد شد. الستون می گوید: با خودم گفتم، این دیگر چه دیوانه ایست؟ به مرور تا 30 فرد سرمازده و هراسان داخل شدند تا الستون تصمیم بگیرد کسب و کارش را به پناهگاه تبدیل کند.
او سیستم گرمایی را راه انداخت و با خرید سوسیس اتریشی و نودل از فروشگاه همجوار، غذایی برای مردم آماده کرد. الستون می گوید: لباس گرم و جوراب به آنها دادم. دستفروش های زیادی به مغازه ام مراجعه می کنند، بنابراین معمولا مقدار زیادی جوراب در آنجا دارم.
افرادی که به سلمانی پناه آورده بودند با شارژ کردن تلفن ها، خانواده هایشان را از وضعیت خود آگاه کرده و به استراحت و بازی ورق پرداختند. تا دوشنبه 26 دسامبر، هنوز سه نفر به جز الستون در سلمانی حضور داشتند. الستون می گوید: من دو فرزند 9 و 3 ساله دارم که نتوانستم کریسمس را با آنها بگذرانم. تقدیر خداوند بود. دختر بزرگ ام تماس گرفت و گفت به من افتخار می کند!
الستون که خبرها و تصاویر ناراحت کننده ای از مردم گرفتار در بوران و یخبندان دریافت کرده بود، گفت: عکس فردی را در فیسبوک دیدم که با صورت روی برف ها افتاده بود. قلب ام به درد آمد و تصمیم گرفت به مردم کمک کنم.
متاسفانه حداقل 27 نفر در توفان آخر هفته در بوفالو و مناطق Erie County جان خود را از دست دادند. قربانیان در داخل اتومبیل ها و یا خانه هایشان گرفتار شده و جان باختند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید