اخباراخبار کانادا

سفر دریایی لوکس از تورنتو به آرژانتین 

فصل سفرهای دریایی فرا رسیده تا بتوانید یک سفره خاطره انگیز 46 روزه را از بندر تورنتو بهCape Horn  آرژانتین انجام بدهید.

خط کشتیرانی لوکس Viking Expeditions  مسیر کانادا به آرژانتین را راه اندازی کرده و طی 1 ماه و نیم مسافران را از چندین قاره، شهرهای تاریخی و کانال معروف پاناما عبور می دهد.

کشتی از بندر تورنتو حرکت می‌ کند، از رودخانه سنت لارنس به سمت لوننبورگ-  نوا اسکوشیا و از آنجا به سمت جنوب اقیانوس اطلس می رود و در نیو یورک، نورفولک، چارلستون، و فورت لادردیل توقف می ‌کند. سپس از خلیج مکزیک عبور کرده و در کوزومل و کولون، پاناما توقف می کند، از کانال پاناما به اقیانوس آرام می گذرد و قبل از توقف نهایی خود در Ushuaia  آرژانتین، در مانتا- لیما و چندین مقصد در شیلی توقف می کند.

هزینه سفر با این کشتی بین 38 هزار 995 دلار تا 77 هزار و 990 دلار برای هر نفر می باشد.

البته توجه داشته باشید که وایکینگ بر آموزش و اطلاع رسانی به مسافران خود متمرکز شده و کشتی دارای یک آزمایشگاه علمی با متخصصین و دانشمندان مقیم استکه مهمانان می توانند با آنها گفتگو کرده و حتی در روند تحقیقات مشارکت کنند. کشتی همچنین دارای اتاق های بزرگ با بالکن و غذاخوری های متنوع می باشد. می توانید از یکی از سه استخر سرپوشیده و روباز آن استفاده کنید یا در سونا یا اتاق بخار و اسپای نوردیک تجدید قوا نمایید. کشتی دارای دو زیردریایی است که می توانید بدون هزینه اضافی با آن در اعماق اقیانوس گشت بزنید؛ سفر تورنتو به کیپ هورن تنها دو تاریخ دارد: 15 سپتامبر و 26 سپتامبر.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید