اخباراخبار کانادا

سرقت از سه بانک تورنتو، در فاصله دو ساعت

تورنتو- پلیس با انتشار سه توییت جداگانه، وقوع سه سرقت بانک در فاصله زمانی دو ساعته را اعلام کرد.

توییت اول، اندکی پس از ساعت 10 صبح 14 نوامبر منتشر و حاوی خبر سرقت بانک واقع در نزدیکی خیابان یانگ و جرارد شرقی، حوالی ساعت 9:47 دقیقه صبح، بود. در این توییت به فرار مظنون با پای پیاده اشاره شده بود.

سرقت دوم، چند دقیقه بعد از بانک واقع در خیابان یانگ و بلور که 5 دقیقه با اتومبیل و یا 16 دقیقه پیاده با محل سرقت اول فاصله داشت، صورت گرفت، مظنون اینبار نیز با پای پیاده فرار کرد.

اینکه شخصی موفق به سرقت از دو بانک مختلف تورنتو در یک روز بشود، اتفاقی نادر است. اما ماجرا به اینجا ختم نشد و سرقت سوم حوالی ساعت 12:25 دقیقه بعد از ظهر رخ داد، این بار فرد مظنون که قصد سرقت از بانکی در نزدیکی خیابان داندس شرقی و ریجنت را داشت، توسط ماموران بازداشت شد.

در بیانیه اداره پلیس آمده است: مظنون دستگیر شده و گمان می رود همان مظنون دو سرقت قبلی باشد؛ از افراد مطلع درخواست می شود با پلیس تماس بگیرند.

در حالی که جرم و جنایت هرگز قابل ستایش نیست، اما برخی کاربران توییتر واقعا تحت تاثیر توانایی های این سارق قرار گرفته و در این باره اظهارنظر کردند. بسیاری از کاربران اشاره کردند که بهتر بود مظنون به دو سرقت اول اکتفا می کرد!

هویت فرد مظنون و جزئیات بیشتر درباره سرقت ها فاش نشده است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید