فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

سایمون پگ از اعتیاد بیمارگونه اش به الــــــکل می گوید

سایمون پگ، بازیگر 52 ساله، ضمن صحبت درباره اعتیاد شدید خود به الکل تاکید کرد که اگر تحت درمان قرار نمی گرفت، امروز زنده نبود!  

او طی مصاحبه اخیر با تایمز، گفت از افسردگی خود آگاه بود، اما نمی دانست چگونه از آن فرار کند، بنابراین به الکل روی آورد و حتی صبحش را با الکل شروع می کرد. او خاطرنشان کرد که اعتراف به مشکلاتش، به ویژه نزد همسرش مورین و نیک فراست، همکار قدیمی اش، بسیار دشوار است. وی گفت اگر برای دریافت کمک به بیمارستان The Priory نرفته بود، صد در صد زنده نمی ماند.

پگ می گوید مدت کوتاهی پس از دریافت کمک، شرایط روحی لازم برای مرور دوران کودکی پر تنش، طلاق والدین و روابط دشوار او با شرکای جدید زندگی آنها را به دست آورد. وی می گوید: رابطه من با پدرخوانده و مادرخوانده ام واقعا متشنج بود. آنها جوان بودند و مشکلات و مسایل خود را داشتند و من مزاحم بازمانده از یک رابطه قبلی بودم. برای یک کودک طرد شدن از سوی بزرگسالان آزاردهنده است اینکه ناگهان یک بزرگسال که شما را دوست ندارد، در موقعیت والد قرار می گیرد، واقعا آزاردهنده است،  او فاش کرد که ناپدری اش یک بار او را به دلیل درست جارو نکردن کف گاراژ در یک جعبه چوبی زندانی کرد. 

این بازیگر انگلیسی فاش کرد که از 18 سالگی با افسردگی دست به گریبان بوده است، اما در طول سال های اخیر از حمایت یک دوست نزدیک و همکار سابق در فیلم ماموریت غیرممکن (محصول 2006)، یعنی تام کروز نیز برخوردار بوده است. پگ اعتراف کرد که قبل از حضور در صحنه فیلمبرداری، کل مینی بار اتاق هتلش را خالی می کرد. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید