اخباراخبار کانادا

سارا نرسی ستاره هاکی همیلتون قرار است به عنوان اولین زن، روی جلد بازی ‌های ویدیوئی NHL 23 ظاهر شود.

سارا نرسی بومی همیلتون که سابقه بازی در تیم استونی کریک جونیور سابرز را دارد، قرار است به عنوان اولین زن روی جلد بازی‌ های ویدیوئی EA Sports NHL ظاهر شود. زیرا شرکت الکترونیک آرتز قرار است برای اولین بار سه آیتم را بر روی جلد بازی های NHL 23 چاپ کند. این سه آیتم عبارتند از: عکس های سارا نرسی، ترور زگراس و آرم تیم هاکی آنهایم داکس.

نرسی علاوه بر اینکه مدال طلای هاکی زنان را در طول المپیک 2020 پکن به دست آورده است، توانسته ارزشمندترین امتیازات را در طول این مسابقات کسب کند. او در طول این مسابقات 18 امتیاز با ارزش به دست آورد که از جمله آنها می توان به 13 پاس منجر به گل در طی مسابقه فینال اشاره کرد. کانادا توانست در این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 تیم ایالات متحده را شکست دهد. در ضمن نرسی اولین زن سیاهپوستی است که توانسته مدال طلای هاکی المپیک را کسب کند. 

شرکت EA با دریافت مجوز از فدراسیون بین‌المللی هاکی روی یخ، می تواند اکشن های هاکی مناسب زنان را به نسخه NHL 22 بازی های ویدیوئی محبوب خود اضافه کند و اکنون قرار است با حضور نرسی از محصول جدید خود رونمایی کند. باید منتظر ماند و دید که این بازی تا چه اندازه توجه خانم ها را به خود جلب می کند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید