اخباراخبار جهان

ساخت یک خانه درختی کوچک برای سرگرمی، زندگی پیتر باهوت را برای همیشه تغییر داد

پیتر باهوت ساخت خانه های درختی را از 24 سال قبل آغاز کرد. او که در آتلانتا جورجیا زندگی می کند، می گوید که در ابتدا ساخت خانه درختی را فقط برای سرگرمی شروع کرده است.

پیتر در مصاحبه ای در مورد خانه های درختی اش گفت: «من ساخت این خانه ها را ۲۴ سال قبل شروع کردم. در آن زمان شغلی کاملا متفاوت داشتم و هرگز فکر نمی کردم این خانه مسیر زندگی مرا تغییر دهد. من معمار نیستم و به صورت تجربی این کار را یاد گرفته ام.

من از کودکی به خانه های درختی علاقه داشتم. بعد از اینکه به آتلانتا نقل مکان کردم و توانستم ملکی بزرگ بخرم، تصمیم گرفتم به رویای کودکی ام جامه عمل بپوشانم. در ابتدا تصمیم گرفتم یک خانه درختی سه اتاقه بسازم؛ خانه ای با اتاق نشمین، اتاق خواب و یک ایوان بزرگ. نتیجه کار بسیار عالی شد».

خانه درختی باهوت خیلی سریع محبوب شد و در وب سایت ایر بی ان بی (Airbnb) در فهرست محبوب ترین ها قرار گرفت.

او می گوید: «اوایل واقعاً فکر نمی کردم کسی حاضر باشد تا آتلانتا بیاید تا یک شب در خانه درختی من اقامت کند. اما تاکنون بیش از هزار مهمان داشته ام. مهمانان من باید از دو سال قبل اقامت خود را رزرو کنند. گاهی اوقات کنسلی پیش می آید و یک فرد خوش شانس به صورت اتفاقی مهمان من می شود».

قیمت رزرو خانه های درختی پیتر 4 سال است که شبی 389 دلار است. او خانه های درختی اش را 4 ماه در سال به دلیل سرما تعطیل می کند و در این مدت به تعمیر آنها می پردازد. پیتر همیشه سعی می کند به بهترین شکل از مهمانانش پذیرایی کند و از درآمد خود بسیار راضی است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید